Головна
Світ
14:33, 21 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 21 травня, президент США Джо Байден підписав закон про надання 40 млрд доларів допомоги Україні. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на повідомлення Білого дому. Президент підписав закон H.R. 7691, Закон про додаткові асигнування на Україну, 2022, що передбачає додаткові надзвичайні асигнування на 2022 фінансовий рік федеральним агентствам для реагування на ситуацію в Україні та для надання допомоги Україні, - йдеться у повідомленні. До слова, раніше за законопроєкт проголосували 86 сенаторів, проти було 11. Його підтримали всі демократи, проти проголосували сенатори-республіканці. До цього законопроєкт підтримала Палата представників Конгресу США. Тепер документ підписав президент Джо Байден. Законопроєкт передбачає, що 40,1 мільярда доларів військової допомоги забезпечить передачу передових систем озброєння: зенітних ракет Patriot та артилерії великої дальності. На які саме потреби підуть ці гроші: 6 млрд на зброю, розвідувальну підтримку, підготовку та іншу допомогу щодо безпеки Збройним Силам України; 8,7 млрд на заповнення запасів зброї, яка була передана Україні; 3,9 млрд на фінансування операцій Європейського командування, зокрема розвідувальну підтримку; 11 млрд на зброю, військове та захисне обладнання і спорядження, яке Байден зможе надсилати Україні прискореними темпами без додаткового погодження з Конгресом; 13,8 млрд було схвалено для Держдепартаменту, основна частина цих коштів піде до Фонду економічної підтримки, щоб допомогти українському уряду продовжувати свою роботу; 4,4 млрд направлять на постачання продовольства Україні та іншим країнам. Нагадаємо, раніше Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Байден підписав закон про виділення 40 млрд доларів допомоги Україні

Читать на русском
Байден підписав закон про виділення 40 млрд доларів допомоги Україні

Ця допомога задовольнить великі потреби України

У суботу, 21 травня, президент США Джо Байден підписав закон про надання 40 млрд доларів допомоги Україні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на повідомлення Білого дому.

«Президент підписав закон H.R. 7691, «Закон про додаткові асигнування на Україну, 2022», що передбачає додаткові надзвичайні асигнування на 2022 фінансовий рік федеральним агентствам для реагування на ситуацію в Україні та для надання допомоги Україні», - йдеться у повідомленні.

До слова, раніше за законопроєкт проголосували 86 сенаторів, проти було 11. Його підтримали всі демократи, проти проголосували сенатори-республіканці.

До цього законопроєкт підтримала Палата представників Конгресу США. Тепер документ підписав президент Джо Байден.

Законопроєкт передбачає, що 40,1 мільярда доларів військової допомоги забезпечить передачу передових систем озброєння: зенітних ракет Patriot та артилерії великої дальності.

На які саме потреби підуть ці гроші:

  • 6 млрд — на зброю, розвідувальну підтримку, підготовку та іншу допомогу щодо безпеки Збройним Силам України;
  • 8,7 млрд — на заповнення запасів зброї, яка була передана Україні;
  • 3,9 млрд — на фінансування операцій Європейського командування, зокрема розвідувальну підтримку;
  • 11 млрд — на зброю, військове та захисне обладнання і спорядження, яке Байден зможе надсилати Україні прискореними темпами — без додаткового погодження з Конгресом;
  • 13,8 млрд — було схвалено для Держдепартаменту, основна частина цих коштів піде до Фонду економічної підтримки, щоб допомогти українському уряду продовжувати свою роботу;
  • 4,4 млрд — направлять на постачання продовольства Україні та іншим країнам.

Нагадаємо, раніше Байден підписав закон про ленд-ліз для України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.