Німецький півзахисник долучився до Барселони після тривалого періоду в Англії

Ілкай Гюндоган Барселона
Ілкай Гюндоган гратиме за Барселону 2 роки

Півзахисник Манчестер Сіті Ілкай Гюндоган став футболістом Барселони. Цього літа, до речі, стало відомо, чому до столиці Каталонії не повернувся Ліонель Мессі.

Як повідомляється на офіційному сайті Барселони, Ілкай Гюндоган підписав із клубом дворічний контракт. 32-річний футболіст приєднався до каталонців після семи успішних сезонів у Манчестер Сіті. За цей період він встиг 5 разів виграти чемпіонат Англії, двічи - кубок країни та ще чотири рази - Кубок ліги.

А минулого сезону у складі містян він виборов требл - став чемпіоном Англії, володарем Кубка країни та переможцем Ліги чемпіонів.

Окрім внутрішніх трофеїв, Гюндоган переміг із Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів 2022/2023