Головна
Життя
Туризм
19:35, 31 Січня
Информатор UA

Интро

Курортний індонезійський острів Балі знову прийматиме мандрівників з усіх країн. Туристів почнуть приймати з кінця цього тижня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters. Три місяці тому Балі офіційно відкрився для відвідувачів з Китаю, Нової Зеландії та Японії. Наразі острів відкривається для всього світу. Повторне відкриття Балі відбувається після подібних дій влади Таїланду та Філіппін, які відмовилися від карантинних обмежень у грудні через невизначеність ефективності вакцини проти нового штаму коронавірусу "Омікрон". Влада Індонезії пішла на такий крок, незважаючи на стрімке зростання кількості нових випадків коронавірусу цього місяця. Авіакомпанія Singapore Airlines повідомила, що відновить польоти на Балі з 16 лютого. Нагадаємо, за словами міністра-координатора з морських справ та інвестицій Індонезії, Балі не дозволить бюджетним туристам відвідувати острів після скасування обмежень, пов'язаних із COVID-19. Зазначимо, через суворі заходи прикордонного контролю та закритий аеропорт Балі перейшло від прийому мільйонів міжнародних відвідувачів. до 45 осіб у 2021 році. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Балі знову відкривається для туристів з усього світу

Читать на русском

Туристів почнуть приймати з кінця цього тижня

Читать на русском
Балі знову відкривається для туристів з усього світу

Туристів почнуть приймати з кінця цього тижня

Курортний індонезійський острів Балі знову прийматиме мандрівників з усіх країн. Туристів почнуть приймати з кінця цього тижня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters.

Три місяці тому Балі офіційно відкрився для відвідувачів з Китаю, Нової Зеландії та Японії. Наразі острів відкривається для всього світу. 

Повторне відкриття Балі відбувається після подібних дій влади Таїланду та Філіппін, які відмовилися від карантинних обмежень у грудні через невизначеність ефективності вакцини проти нового штаму коронавірусу "Омікрон".

Влада Індонезії пішла на такий крок, незважаючи на стрімке зростання кількості нових випадків коронавірусу цього місяця.

Авіакомпанія Singapore Airlines повідомила, що відновить польоти на Балі з 16 лютого.

Нагадаємо, за словами міністра-координатора з морських справ та інвестицій Індонезії, Балі не дозволить бюджетним туристам відвідувати острів після скасування обмежень, пов'язаних із COVID-19. 

Зазначимо, через суворі заходи прикордонного контролю та закритий аеропорт Балі перейшло від прийому мільйонів міжнародних відвідувачів. до 45 осіб у 2021 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.