RU
Головна
Життя
Туризм
14:59, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

Індонезійський курортний острів Балі почне відновлювати туристичний потік після того, як покращиться ситуація з коронавірусом. При цьому влада країни може запровадити обмеження для бюджетних туристів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Bali Sun . За словами міністра-координатора з морських справ і інвестицій Лухута Бінсара Панджайтана, Балі не дозволить бюджетним туристам відвідувати острів після скасування обмежень, пов'язаних з COVID-19. "Ми будемо прагнути до якісної туризму на Балі, тому ми не дозволимо в'їзд тим, хто хоче відпочити бюджетно, як тільки план відновлення коридору для міжнародних мандрівників буде офіційно введено в дію в найближчому майбутньому", - заявив Лухут під час свого візиту на Балі. Він додав, що Балі почне відновлювати туристичний потік після того, як покращиться ситуація з коронавірусом. Це торкнеться тільки туристів з тих країн, де поліпшується COVID-ситуація. Які будуть критерії для таких туристів, міністр не розповів. Також мандрівників зобов'яжуть встановити спеціальний додаток і використовувати його для входу до кафе і ресторанів, торгових центрів та інших популярних локацій. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Балі буде пускати на відпочинок тільки "якісних туристів" - міністр

Читать на русском
Балі буде пускати на відпочинок тільки "якісних туристів" - міністр

Острів ще не відкритий для туристів

Індонезійський курортний острів Балі почне відновлювати туристичний потік після того, як покращиться ситуація з коронавірусом. При цьому влада країни може запровадити обмеження для бюджетних туристів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Bali Sun .

За словами міністра-координатора з морських справ і інвестицій Лухута Бінсара Панджайтана, Балі не дозволить бюджетним туристам відвідувати острів після скасування обмежень, пов'язаних з COVID-19. 

"Ми будемо прагнути до якісної туризму на Балі, тому ми не дозволимо в'їзд тим, хто хоче відпочити бюджетно, як тільки план відновлення коридору для міжнародних мандрівників буде офіційно введено в дію в найближчому майбутньому", - заявив Лухут під час свого візиту на Балі.

Він додав, що Балі почне відновлювати туристичний потік після того, як покращиться ситуація з коронавірусом. Це торкнеться тільки туристів з тих країн, де поліпшується COVID-ситуація.

Які будуть критерії для таких туристів, міністр не розповів. 

Також мандрівників зобов'яжуть встановити спеціальний додаток і використовувати його для входу до кафе і ресторанів, торгових центрів та інших популярних локацій. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.