Лейпциг вибив Дормунд з зони Ліги чемпіонів

Баварія пропустила від Айнтрахта цілих 5 голів. Фото: Gettyimages.com
Штутгарт та Баєр поділили очки. Фото: Gettyimages.com

Черговий тур Бундесліги приніс одразу кілька несподіваних результатів. Баєр вдруге поспіль втратив очки - але Баварія так і не змогла цим скористатися - мюнхенці були просто розчавлені Айнтрахтом.

Про це, а також про перемогу Лейпцига над Боруссією - в огляді чергового туру від Інформатора.

Гоффенгайм - Бохум 3:1

Бохум в останніх семи матчах програвав лише раз, Гоффенгайм за п'ять турів - лише раз переміг. Та все ж Пеллегріно Матараццо зміг налаштувати своїх гравців - і в першому таймі Гоффе придушив Бохум активністю та агресією.

В другому таймі Бохум оклигав - і сторонній глядач отримав гру, що була відкритою в обидві сторони - та все ж переможцем з неї вийшли господарі. Бохум спромігся лише на гол престижу на 90-й хвилині.

• Гоффенгайм - Бохум - 3:1 (2:0, 1:1)
    Голи: Машович, 32 (автогол); Крамарич, 43; Бебу, 76 - Пасієнсія, 90.

Гайденгайм - Дармштадт - 3:2

Дармштадт в напруженому матчі все ж поступився Гайденгайму - і через результат ще однієї гри (про яку пізніше) опустився на самісіньке дно турнірної таблиці. Перемогу Гайденгайму приніс Майнка, який спромігся забити двічі за три хвилини. Ця перемога навіть дозволила господарям обійти Бохум в турнірній таблиці.

• Гайденгайм - Дармштадт - 3:2 (1:0, 2:2)
    Голи: Шьоппнер, 42; Майнка, 69, 71 - Скарке, 52; Мелоні, 60 (автогол).

Вольфсбург - Фрайбург 0:1

Фрайбург вдруге поспіль переміг з рахунком 1:0 - і вдруге поспіль вирішальний гол на рахунку Грегорича. Гості тишком-нишком наближається до єврокубкової зони - хоча обійти Айнтрахт в цьому турі Фрайбургу не вдалося.

"Вовки" ж вдруге поспіль програли. Нічого незвичного для кожного, хто стежить за чемпіонатом Німеччини і знає, що Вольфсбург тренує Ніко Ковач.

• Вольфсбург - Фрайбург - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Грегорич, 74.

Айнтрахт - Баварія 5:1

Перша поразка Баварії цього сезону, мабуть, й мала бути такою. Айнтрахт гостро відреагував на виліт з Кубка Німеччини і розгромив грізних мюнхенців.

Але на допомогу Франкфурту прийшла і сама Баварія. Взагалі чинні чемпіони вже неодноразово в цьому сезоні вигравали в загалом нічийних матчах (давався взнаки клас виконавців). Але в цій грі було погано просто все і всі. Втім, Томас Тухель вже пообіцяв "помститися" за цю поразку - Манчестер Юнайтед тепер можна хіба поспівчувати.

• Айнтрахт - Баварія - 5:1 (3:1, 2:0)
    Голи: Мармуш, 12; Діна-Ебімбе, 31, 50; Ларссон, 36; Кнауфф, 60 - Кімміх, 44.

Вердер - Аугсбург 2:0

Вердер доволі впевнено обіграв Аугсбург - і це є головним сюрпризом. Адже для гостей ця поразка стала першою під керівництвом Єса Торупа. Та й Вердер давно не вигравав.

Позаяк господарі змогли відзначитися по разу в кожному з таймів, зберегти ворота "сухими", та покращити становище в турнірній таблиці.

• Вердер - Аугсбург - 2:0 (1:0, 1:0)
    Голи: Штарк, 39; Дукш, 65.

Уніон - Боруссія М 3:1

Це сталося! Берлінці перемогли вперше з другого туру - і одразу рвонули з "червоної" зони турнірної таблиці. Ненад Б'єлиця скористався зайвим тижнем без матчів і зміг відродити дух Уніона.

Берлінці були агресивні, були активні - і це принесло свої плоди. "Я хочу таку гру знову", - коротко назвав план на найближчі тижні спеціаліст.

• Уніон - Боруссія М - 3:1 (1:0, 2:1)
    Голи: Фоланд, 23 (пенальті); Голлербах, 50; Кауфманн, 75 - Плеа, 77.

Боруссія Д - Лейпциг 2:3

Дортмундці билися та боролися - але програли матч на 11-й хвилині, коли Матс Гуммельс пішов в божевільний підкат та побачив перед собою червоне світло.

"Я винен в поразці", - коротко підсумував сам Матс після матчу. Лейпциг же в цьому матчі просто реалізував свою перевагу в "зайвого" гравця і обійшов Боруссію в турнірній таблиці.

• Боруссія Д - РБ Лейпциг - 2:3 (1:1, 1:2)
    Голи: Зюле, 45+6; Фюллькруг, 90+3 - Бенсебаїні, 32 (автогол); Баумгартнер, 54; Поульсен, 90+1.
    Вилучення: Гуммельс, 11.

Штутгарт - Баєр 1:1

Колись це таки мало статись - "шваби" вперше в сезоні зіграли внічию. А Баєр вдруге поспіль зіграв внічию. Та загалом це логічний результат.

Адже кожна з команд ніби вийшла на поле лише на один тайм. Власне, Штутгарт зміг відкрити рахунок в матчі наприкінці першого тайму. А Баєр зрівняв рахунок вже на початку другого.

• Штутгарт - Баєр - 1:1 (1:0, 0:1)
    Голи: Фюріх, 40 - Вірц, 47.

Кельн - Майнц 0:0

Зустріч двох кризових команд закінчилася нульовою нічиєю - це єдиний матч цього туру, в якому жодна з команд не змогла забити. Але, як це не дивно, завдяки цьому результату обидві команди покращили турнірне становище, скинувши вниз Дармштадт.

• Кельн - Майнц - 0:0 (0:0, 0:0)

Баєр попри невелику пробуксовку, лишається лідером Бундесліги. Так само на своїх місцях лишилися Баварія та Штутгарт. А от четверта команда знову змінилася - Лейпциг та Дортмунд б'ються за цю лігочемпіонську сходинку.

Айнтрахт розтрощив Баварію, Баєр вдруге поспіль втратив очки - 14 тур Бундесліги 1