Головна
Україна
Події
17:13, 14 Лютого
Информатор UA

Интро

Авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на всі рейси. Авіаперевізник працює у звичайному режимі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр авіакомпанії.  «Продаж квитків знову відкритий на всі дати, а SkyUp залишається в українському небі. Переговори зі страховиками були складними, і закордонні партнери продовжують регулярно оцінювати ризики та вести моніторинг ситуації», – заявив генеральний директор SkyUp Airlines Дмитро Сероухов. За його словами, польоти до України залишаються безпечними. Придбати квитки можна на сайті.  Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp з пасажирами може не сісти у Києві. Крім того, Україна не планує закривати повітряний простір. Також Інформатор писав, як працюють аеропорти у різних містах України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на рейси

Читать на русском

Раніше SkyUp припинила продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого

Читать на русском
Авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на рейси

Раніше SkyUp припинила продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого

Авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на всі рейси. Авіаперевізник працює у звичайному режимі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр авіакомпанії

«Продаж квитків знову відкритий на всі дати, а SkyUp залишається в українському небі. Переговори зі страховиками були складними, і закордонні партнери продовжують регулярно оцінювати ризики та вести моніторинг ситуації», – заявив генеральний директор SkyUp Airlines Дмитро Сероухов.

За його словами, польоти до України залишаються безпечними. Придбати квитки можна на сайті

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp з пасажирами може не сісти у Києві. Крім того, Україна не планує закривати повітряний простір.

Також Інформатор писав, як працюють аеропорти у різних містах України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.