Головна
Україна
Події
16:15, 15 Лютого
Информатор UA

Интро

Українська авіакомпанія Bees Airline відправить усі свої літаки за кордон на вимогу лізингодавця. У розкладі можуть бути зміни. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр авіакомпанії. «На жаль, незважаючи на продовження дії страхових полісів на повітряні судна, виділення грошей із резервного фонду державного бюджету для забезпечення безпеки польотів у повітряному просторі України та відсутність заборони від Державної авіаційної служби України та іноземної авіаційної влади, власники літаків — лізингові компанії вимагають перебазування всіх літаків з України», — пояснили у компанії. За інформацією лізингодавця, всі літаки повернуть за умови деескалації ситуації на російсько-українському кордоні. Незважаючи на обставини, авіакомпанія продовжує виконувати рейси з міжнародних аеропортів «Київ», «Бориспіль», «Львів» та «Одеса». "У разі якщо зміна розкладу не влаштовує пасажира, авіакомпанія готова запропонувати зміну дати вильоту без додаткової плати", - уточнили в компанії. Нагадаємо, Україна не планує закривати повітряний простір. Окрім того, українська авіакомпанія МАУ перемістить кілька своїх літаків до Європи. Також Інформатор писав, що авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на рейси.   Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ

Читать на русском

Пасажирів просять з розумінням поставитися до можливих затримок та змін у розкладі рейсів

Читать на русском
Авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ

Пасажирів просять з розумінням поставитися до можливих затримок та змін у розкладі рейсів

Українська авіакомпанія Bees Airline відправить усі свої літаки за кордон на вимогу лізингодавця. У розкладі можуть бути зміни.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр авіакомпанії.

«На жаль, незважаючи на продовження дії страхових полісів на повітряні судна, виділення грошей із резервного фонду державного бюджету для забезпечення безпеки польотів у повітряному просторі України та відсутність заборони від Державної авіаційної служби України та іноземної авіаційної влади, власники літаків — лізингові компанії вимагають перебазування всіх літаків з України», — пояснили у компанії.

За інформацією лізингодавця, всі літаки повернуть за умови деескалації ситуації на російсько-українському кордоні. Незважаючи на обставини, авіакомпанія продовжує виконувати рейси з міжнародних аеропортів «Київ», «Бориспіль», «Львів» та «Одеса».

"У разі якщо зміна розкладу не влаштовує пасажира, авіакомпанія готова запропонувати зміну дати вильоту без додаткової плати", - уточнили в компанії.

Нагадаємо, Україна не планує закривати повітряний простір. Окрім того, українська авіакомпанія МАУ перемістить кілька своїх літаків до Європи.

Також Інформатор писав, що авіакомпанія SkyUp відновила продаж квитків на рейси.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.