«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Їх відправив під нічний домашній арешт
Екс-начальникові Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Олександрові Туринському і ще двом військовим обрали запобіжний захід. Вони є фігурантами справи про катастрофу АН-26, із загибелю 26 курсантів.
Про це повідомила "Суспільному" прес-секретар ГБР Ольга Чиканова, передає Інформатор .
За клопотанням державного бюро розслідувань рішення прийняв Печерський районний суд Києва. Заходи отримали троє підозрюваних:
Вони будуть знаходитися під нічним домашнім арештом.
Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу військового аеродрому Чугуєва розбився літак. На борті було 27 осіб, більшість з яких - курсанти. Загинули 26 осіб. Один курсант вижив. Всю інформацію про подію читайте в нашому матеріалі за посиланням.
Також Інформатор писав, що суд взяв під варту командира військової частини В'ячеслава Глазунова.Пізніше ДБР повідомило про підозру Командувачеві Повітряних сил та керівникові польотів .