"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Всі загиблі в московському торговому центрі були співробітниками гіпермаркету "Глобус Гурме"
У торговому центрі на заході Москви прорвало трубу з гарячою водою сьогодні, 22 липня. Внаслідок події загинули чотири людини, кілька десятків – отримали опіки різного ступеня.
Повідомляють, що всі загиблі в московському торговому центрі були співробітниками гіпермаркету "Глобус Гурме", саме в ньому прорвало трубу з гарячою водою.
За даними Telegram-каналів, постраждали від 50 до 70 людей. Щонайменше дев'ять осіб госпіталізували. Крім того, близько 18 людей заблоковано в будівлі торгового центру.
Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за статтею "Надання послуг, які не відповідають вимогам безпеки, що спричинили необережність смерть двох або більше осіб".
В останні кілька місяців у Росії все частіше фіксують вибухи та пожежі. Серед їх головних причин – недбалість, порушення правил техніки безпеки та ін. Так, у московському автосервісі 10 липня здетонував газовий балон . Після цього там почалася сильна пожежа.
Крім того, 4 липня дрон-камікадзе нібито атакував військову частину під Москвою. При цьому 4 липня у Москві пролунали кілька потужних вибухів. Там нібито могли працювати системи протиповітряної оборони.
3 липня під Москвою була сильна пожежа на промисловому підприємстві. Площа вогню складала близько 400 квадратних метрів.
Нагадаємо, у Москві в ніч проти 18 липня росіянин спробував підпалити мавзолей Леніна, до якого вже відправили головного комуняку Придністров'я. Чоловік кинув в огорожу "коктейль Молотова".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.