«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Незважаючи на важку ситуацію, Маріуполь залишається українським містом
Окупанти всю ніч атакували військовий польовий шпиталь, що знаходиться на території заводу "Азовсталь" у Маріуполі. Рашисти скидали багатотонні авіабомби, здатні пробити будь-які бетонні захисні споруди. Через ворожу атаку частина приміщення впала - зокрема операційна.
Про це повідомив мер міста Вадим Бойченко, повідомляє Інформатор.
"Вчора, ви вже знаєте, що на шпиталь скинули бомби. Вони його зруйнували, а це ознака воєнного злочину, бо до цього було 170 поранених, а зараз уже понад 600", - заявив Бойченко.
На території "Азовсталі" багато жінок, дітей, пенсіонерів, які чекають на евакуацію. Там майже немає їжі, води та ліків.
"У таких умовах вони знаходяться вже понад 60 діб. І вони благають про допомогу, і ми благаємо про допомогу міжнародних лідерів, щоб ми об'єдналися заради порятунку життів мирного населення. Там уже рахунок іде не на дні, а на годинни", - сказав Бойченко. .
Він наголосив, що окупанти продовжують руйнувати місто та вбивати мирних жителів. За його даними, бойовики РФ вже вбили понад 20 тисяч мирних жителів. Повідомляється, що у місті є три братські могили.
Нагадаємо, на Чернігівщині під завалами знайшли тіла двох загиблих. Крім того, окупанти 10 разів обстріляли мирні міста Луганської області.
Також Інформатор писав, що бойовики завдали двох ракетних ударів по Фастівській громаді, дві людини в лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.