"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
росія не досягла своєї мети в Україні
Армія росії на відновлення своїх бойових можливостей планує використовувати техніку радянського виробництва, яка тривалий час (з 1970-х років) перебувала на базах зберігання. Значна увага приділяється збільшенню можливостей артилерійських та ракетних підрозділів для безперервного обстрілу українських міст.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Рішучий опір та стійкість української армії завадили російським планам у короткий термін досягти мети та створили необхідність постійного поповнення особовим складом та військовою технікою російського угруповання через великі втрати.
За даними розвідки, протягом квітня:
Крім того, у н.п. Київський (Московська обл.) зафіксували переміщення ешелону у складі: 6 РСЗВ «Град»; 8 РСЗВ «Ураган» та 7 ТОМ РСЗВ «Ураган». За попередніми даними, техніку знято з арсеналів Західного ПЗ.
Нагадаємо, ЗСУ знищили 21 000 російських окупантів, 829 танків та 172 літаки ворога.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.