Apple випустила нову операційну систему iOS 17: які нові функції чекатимуть користувачів смартфонів

Читать на русском

Її зможуть інсталювати усі користувачі смартфонів Apple, починаючи з iPhone XS 2018 року

Читать на русском
Apple, iOS 17
iOS 17 відкриє для користувачів нові функції, колаж "Інформатор"

Її зможуть інсталювати усі користувачі смартфонів Apple, починаючи з iPhone XS 2018 року

Компанія Apple сьогодні, 18 вересня, випустила нову операційну систему iOS17. Її зможуть інсталювати усі користувачі смартфонів Apple, починаючи з iPhone XS 2018 року або новішої версії. Деякі з функцій були вперше представлені розробниками.

Відповідну заяву оприлюднив пресцентр компанії. За їх даними, у новій операційній системі користувачів чекатиме низка нових функцій.

Серед нових функцій, які матиме нове програмне забезпечення, є StandBy. Це новий повноекранний режим перегляду, який надає зручну інформацію для перегляду на відстані, коли iPhone заряджається. Щодо інших особливостей, то користувачів чекає наступне.

Можливість персоналізувати телефонні дзвінки. iOS 17 дозволить користувачам створити персоналізований плакат контакту, який з’являється під час вхідного телефонного дзвінка на iPhone.

iOS 17 дозволить користувачам створити персоналізований плакат контакту
iOS 17 дозволить користувачам створити персоналізований плакат контакту

Голосова пошта у реальному часі.  Apple дала можливість надсилати дзвінок на голосову пошту та переглядати транскрипцію повідомлення.

Тепер можливо переглядати транскрипцію повідомлення
Тепер можливо переглядати транскрипцію повідомлення

Повідомлення. У програмі "Повідомлення" користувачі тепер можуть провести пальцем праворуч по будь-якому повідомленню, щоб надіслати вбудовану відповідь. Під час введення тексту помилки виправлятимуться з більшою точністю, а користувачі отримуватимуть інтелектуальні текстові рекомендації під час введення (додати їх можна, натиснувши на пробіл).

Користувачі отримуватимуть інтелектуальні текстові рекомендації
Користувачі отримуватимуть інтелектуальні текстові рекомендації

Безпечне прибуття до місця призначення. Реєстрація автоматично сповіщатиме вашого друга чи члена родини, коли ви прибуваєте в пункт призначення, наприклад додому.

Нова функція від Apple
Нова функція від Apple

Інтерактивні віджети. Вони будуть доступні на головному екрані iPhone, екрані блокування і в новому режимі очікування.

NameDrop. Він дозволить користувачам легко обмінюватися контактною інформацією, наблизивши свої пристрої один до одного. Обидва власники смартфонів можуть вибрати конкретні номери телефонів або адреси електронної пошти, якими вони хотіли б поділитися, а також можуть поділитися своїми плакатами для контактів.

Карти у режимі офлайн. Apple Maps отримали можливість завантажувати карти для використання в автономному режимі. Apple каже, що користувачі можуть завантажити певну точку карти та отримати доступ до покрокової навігації, переглянути приблизний час прибуття, знайти місця тощо, коли iPhone не під’єднано до стільникової мережі чи мережі Wi-Fi.

Карти зможуть використовувати в автономному режимі
Карти зможуть використовувати в автономному режимі

Оновлення для "Siri". Apple також спростила голосову команду для виклику Siri на iPhone та інших пристроях Apple, зокрема iPad, Mac, HomePod і новітні AirPods Pro. Тепер замість "Hey Siri" користувачі можуть просто сказати "Siri", щоб активувати голосового помічника, і можуть видавати кілька команд поспіль, не повторюючи "Siri".

Нові продукти від компанії Apple

Компанія не стоїть на місці, її розробники постійно радують користувачів новими продуктами. Наприклад, під час великої осінньої презентації цьогоріч, яка пройшла 12 вересня, всі змогли побачити нову лінійку iPhone 15 та оновлені розумні годинники. Презентація була звужено-традиційною з акцентом на iPhone 15 та екологіюЦіни на нову лінійку iPhone 15, за попередніми оцінками сягнуть від $799 до $1199 доларів США. В еквіваленті на гривні це більше 29 371 грн та більш ніж 44 075 грн відповідно. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.