Головна
Україна
18:18, 8 Липня
Информатор UA

Интро

Хто там скаржився на нескінченний дощ і випрошував більше сонця? Отримуйте. У найближчий тиждень в Україні буде спекотно, оскільки до нас нарешті дійшов антициклон. Про це розповіла синоптикиня Наталія Діденко, - повідомляє Інформатор. У п'ятницю - 9 липня, дощів не буде. Зокрема, в Києві суха спекотна погода з температурою в +30 C. На вихідних стовпчики термометрів в більшості регіонів України піднімуться до +29+33 C. Спека посилюватиметься чи не з кожним днем. Наступного тижня, особливо в східній частині України, буде особливо гаряче: +33+35 C. Перший освіжаючий дощ, який видно на горизонті, буде не раніше 12-го липня. Разом з тим на вулиці буде все так само спекотно. Не забуваємо про існування панамок, кепок і віял. Пляшку з водою так само варто брати з собою. Бережіть себе і не нехтуйте своїм здоров'ям. Зазначимо, наступного тижня в Україні погода істотно не зміниться. Також буде тепло до 33 градусів, а місцями дощі та грози. Раніше ми розповідали про те, що в окупованому Криму під воду пішла Ялта: річка вийшла з берегів, а частина міста залишилася без світла і води. Подробиці та відео хаосу, який там творився тут. Аналогічна ситуація була в Керчі, у зв'язку з чим у місто виплив так званий Криму Сергій Аксьонов. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Антициклон принесе в Україну пекельну спеку: якою буде погода найближчими днями

Читать на русском
Антициклон принесе в Україну пекельну спеку: якою буде погода найближчими днями

У найближчий тиждень в Україні буде триматися спекотна погода

Хто там скаржився на нескінченний дощ і випрошував більше сонця? Отримуйте. У найближчий тиждень в Україні буде спекотно, оскільки до нас нарешті дійшов антициклон.

Про це розповіла синоптикиня Наталія Діденко, - повідомляє Інформатор.

У п'ятницю - 9 липня, дощів не буде. Зокрема, в Києві суха спекотна погода з температурою в +30 °C.

На вихідних стовпчики термометрів в більшості регіонів України піднімуться до +29+33 °C. Спека посилюватиметься чи не з кожним днем. Наступного тижня, особливо в східній частині України, буде особливо гаряче: +33+35 °C.

Перший освіжаючий дощ, який видно на горизонті, буде не раніше 12-го липня. Разом з тим на вулиці буде все так само спекотно.

Не забуваємо про існування панамок, кепок і віял. Пляшку з водою так само варто брати з собою. Бережіть себе і не нехтуйте своїм здоров'ям.

Зазначимо, наступного тижня в Україні погода істотно не зміниться. Також буде тепло — до 33 градусів, а місцями дощі та грози.

Раніше ми розповідали про те, що в окупованому Криму під воду пішла Ялта: річка вийшла з берегів, а частина міста залишилася без світла і води. Подробиці та відео хаосу, який там творився — тут. Аналогічна ситуація була в Керчі, у зв'язку з чим у місто виплив так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.