«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Рішення використовувати антибіотики чи ні приймає лише лікар
Антибіотики – ліки, що використовуються для лікування інфекцій, а коронавірус має вірусне походження. Тому лікувати його антибіотиками немає жодного сенсу, адже антибіотики працюють проти бактерій, а не вірусів. Задля профілактики антибіотики також не варто приймати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я
Чому не варто приймати антибіотики:
Коли можна приймати антибіотики:
Нагадаємо, вже з квітня в Україні в аптеках антибіотики будуть продавати лише за наявності електронного рецепту. Отримати його можна буде у будь-якого лікаря незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем.
Також Інформатор писав, що антибіотик – не цукерка. У МОЗ нагадали, що потрібно знати про цей медикамент.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.