Головна
Україна
Політика
18:34, 28 Березня
Информатор UA

Интро

Хакери Anonymous зламали сайт Міноборони Росії і знайшли там ще один доказ безчинства російських окупантів. Йдеться про наказ російським ЗМІ дискредитувати Україну, звинувативши її у жорстокому поводженні з військовополоненими. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter Anonymous. Зокрема, місцевій пресі наказали: Розробити та поширити серію відеоматеріалів із демонстрацією нелюдської поведінки військовослужбовців Збройних сил України та націоналістичних формувань на території України щодо полонених, які виявили добровільне бажання здатися у полон. Розробити та поширити серію графічних матеріалів з підтвердженнями фактів використання підставних осіб під час зйомок брифінгів взятих у полон військовослужбовців збройних сил рф. Також заперечувати факт використання збройними силами рф військовослужбовців, які проходили термінову службу за призовом. Здійснити інформаційний супровід у коментарях, основним аргументом використати порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Контролювати виконання такого "наказу" доручили главі Управління інформаційного протиборства та маскування Міністерства оборони рф. Нагадаємо, раніше хакери Anonymous зламали Всеросійську державну телерадіокомпанію. Її частиною також є і "Росія-1", звідки ллється безперервний потік найдобірнішої маячні та брехні. Хакери не збираються зупинятися на досягнутому. Все тому, що 48 годин, які хакери дали компаніям, щоб залишити ринок рашистів, вже минули. Те саме стосується і російських підкремлівських установ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Anonymous зламали сайт Міноборони Росії і знайшли там ще один доказ безчинства окупантів

Читать на русском
Anonymous зламали сайт Міноборони Росії і знайшли там ще один доказ безчинства окупантів

Це стосується полонених

Хакери Anonymous зламали сайт Міноборони Росії і знайшли там ще один доказ безчинства російських окупантів. Йдеться про наказ російським ЗМІ дискредитувати Україну, звинувативши її у жорстокому поводженні з військовополоненими. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter Anonymous.

Зокрема, місцевій пресі наказали:

  • Розробити та поширити серію відеоматеріалів із демонстрацією нелюдської поведінки військовослужбовців Збройних сил України та націоналістичних формувань на території України щодо полонених, які виявили добровільне бажання здатися у полон.
  • Розробити та поширити серію графічних матеріалів з підтвердженнями фактів використання підставних осіб під час зйомок брифінгів взятих у полон військовослужбовців збройних сил рф. Також заперечувати факт використання збройними силами рф військовослужбовців, які проходили термінову службу за призовом.
  • Здійснити інформаційний супровід у коментарях, основним аргументом використати порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.

Контролювати виконання такого "наказу" доручили главі Управління інформаційного протиборства та маскування Міністерства оборони рф. 

Нагадаємо, раніше хакери Anonymous зламали Всеросійську державну телерадіокомпанію. Її частиною також є і "Росія-1", звідки ллється безперервний потік найдобірнішої маячні та брехні. 

Хакери не збираються зупинятися на досягнутому. Все тому, що 48 годин, які хакери дали компаніям, щоб залишити ринок рашистів, вже минули. Те саме стосується і російських підкремлівських установ. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.