Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
04:55, 2 Квітня
Информатор UA

Интро

Таємниці крила ФСБ тепер стали справді ближчими до мас. Хакери Anonymous продовжують свою війну проти російського уряду та путіна зокрема. Цього разу під їхнім прицілом опинилася російська православна церква, яка багато в чому сприяє режиму путіна та спецслужбам рашистської федерації як фінансово та інформаційно, так і шляхом просування пропаганди на релігійному рівні. Згідно з публікацією на одній зі сторінок у Twitter, присвяченій діяльності хакерів Anonymous, їм вдалося викрасти 15 ГБ даних, які належать до якогось благодійного крила російської православної церкви. Незважаючи на невеликий розмір файлів, всього в мережу потрапило близько 57,5 листів, серед яких явно можуть цікаві дані. #OpRussia: Hackers leaked 15GB of data stolen from the Russian Orthodox Church's charitable wing released roughly 57,500 emails via #DDoSecrets.#DDoSecrets noted that due to the nature of the data, at this time it is only being offered to journalists researchers. #Anonymous pic.twitter.com/1JT3aZ6OLm Anonymous TV 🇺🇦 (@YourAnonTV) April 1, 2022 Наразі хакери надіслали листи на ресурс DDoSecrets. Останній, своєю чергою, вирішив обмежити доступ до даних через їх характер. На даний момент отримати можливість вивчити файли можуть лише журналісти та дослідники. Нагадаємо, що програміст із США допомагає українським біженцям освоїти IT-професії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Anonymous зламали ресурси благодійного крила РПЦ і злили в мережу 57,5 тисяч листів

Читать на русском
Anonymous зламали ресурси благодійного крила РПЦ і злили в мережу 57,5 тисяч листів

Доступ до даних відкритий не для всіх

Таємниці «православного» крила ФСБ тепер стали справді ближчими до мас.

Хакери Anonymous продовжують свою війну проти російського уряду та путіна зокрема. Цього разу під їхнім прицілом опинилася російська православна церква, яка багато в чому сприяє режиму путіна та спецслужбам рашистської федерації як фінансово та інформаційно, так і шляхом просування пропаганди на релігійному рівні.

Згідно з публікацією на одній зі сторінок у Twitter, присвяченій діяльності хакерів Anonymous, їм вдалося викрасти 15 ГБ даних, які належать до якогось благодійного крила російської православної церкви. Незважаючи на невеликий розмір файлів, всього в мережу потрапило близько 57,5 листів, серед яких явно можуть цікаві дані.

Наразі хакери надіслали листи на ресурс DDoSecrets. Останній, своєю чергою, вирішив обмежити доступ до даних через їх характер. На даний момент отримати можливість вивчити файли можуть лише журналісти та дослідники.

Нагадаємо, що програміст із США допомагає українським біженцям освоїти IT-професії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.