Головна
Світ
13:03, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україну з міського велосховища Амстердама доставлять 2000 забутих велосипедів. Відповідне рішення ухвалила міська рада. Про це повідомили в нідерландському фонді Zeilen van Vrijheid, який керує цією ініціативою. Як повідомляє фонд, велосипеди передадуть для медиків, соціальних працівників і волонтерів, які допомагають людям на звільнених від росіян територіях України. Перші велосипеди розподілять між населеними пунктами Київської, Харківської, Дніпропетровської та Чернігівської областей. Велосипеди вже готові до транспортування В Україні фонду допоможе команда сервісу veliki.ua. Компанія перевірить велосипеди перед фінальним етапом доставки. "Ми надзвичайно вдячні міській раді Амстердама та працівникам, які повірили в наш проєкт. Тепер на нас йде робота по збору, транспортуванню та розподілу велосипедів серед тих, хто їх потребує", - говорять у фонді. Амстердам Місто — столиця і найбільше місто королівства Нідерланди та одне з найпривабливіших туристичних міст. Амстердам – місто велосипедів. Вони в місті скрізь, і цей транспортний засіб значно популярніший за автомобілі. На велосипеді там можна почуватися безпечніше та зручніше, ніж в авто.  Звільнення України від окупантів Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. У звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Амстердам передасть Україні 2 тисячі забутих велосипедів: хто їх отримає

Читать на русском

Велосипеди передадуть тим, хто допомагає людям, які постраждали від війни

Читать на русском
Амстердам передасть Україні 2 тисячі забутих велосипедів: хто їх отримає

Велосипеди передадуть тим, хто допомагає людям, які постраждали від війни

В Україну з міського велосховища Амстердама доставлять 2000 забутих велосипедів. Відповідне рішення ухвалила міська рада. Про це повідомили в нідерландському фонді Zeilen van Vrijheid, який керує цією ініціативою.

Як повідомляє фонд, велосипеди передадуть для медиків, соціальних працівників і волонтерів, які допомагають людям на звільнених від росіян територіях України. Перші велосипеди розподілять між населеними пунктами Київської, Харківської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

Велосипеди вже готові до транспортування

В Україні фонду допоможе команда сервісу veliki.ua. Компанія перевірить велосипеди перед фінальним етапом доставки.

"Ми надзвичайно вдячні міській раді Амстердама та працівникам, які повірили в наш проєкт. Тепер на нас йде робота по збору, транспортуванню та розподілу велосипедів серед тих, хто їх потребує", - говорять у фонді.

Амстердам

Місто — столиця і найбільше місто королівства Нідерланди та одне з найпривабливіших туристичних міст. Амстердам – місто велосипедів. Вони в місті скрізь, і цей транспортний засіб значно популярніший за автомобілі. На велосипеді там можна почуватися безпечніше та зручніше, ніж в авто. 

Звільнення України від окупантів

Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. У звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.