«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Тепер 44-річний співак, повне ім'я якого Каньє Омарі Вест, має називатися просто Є
Суд у Лос-Анджелесі дозволив реперу Каньє Весту змінити своє офіційне ім'я. Він відмовився від прізвища та імені, тепер його звуть Є (Ye).
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Associated Press.
Вест подав запит на зміну імені з особистих причин у серпні цього року. Суддя Мішель Вільямс Корт схвалила клопотання артиста.
Ще у 2018 році репер назвав себе Є (Ye) у соціальних мережах, з тих пір він часто використовує цей псевдонім у своїх публічних зверненнях. У цьому ж році вийшов альбом виконавця під назвою Ye. Раніше артист відзначав, що слово, що означає «ти» середньоанглійською мовою часто використовується в Біблії.
Співак вже підписав Instagram-аккаунт на Є (Ye) й опублікував знімок із підписом свого нового імені.
Зазначимо, Каньє Вест — американський репер, мільярдер, музичний продюсер, композитор і дизайнер. Виріс в Чикаго, в кінці 1990-х — початку 2000-х він здобув популярність як продюсер. За інформацією Bloomberg, статок Каньє Веста на 2021 рік оцінюється в 6,6 млрд доларів.
Нагадаємо, британський співак Елтон Джон відклав світове турне через травму. Крім того, співачка Ріанна стала найбагатшою музиканткою, заробивши майже 2 млрд доларів.
Також Інформатор писав, що поліція дозволила заарештувати співака Меріліна Менсона, його звинувачують в нападі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.