Головна
Наука
Медицина
16:18, 27 Липня
Информатор UA

Интро

Американські пластичні хірурги безкоштовно прооперують українців, які постраждали під час війни. Операції будуть проводити в Івано-Франківську у період з 16 по 24 вересня. Про це повідомляє Інформаторз посиланням наГоловне управління розвідки Міноборони України. Для того, щоб стати учасниками програми, необхідно: написати на електронну пошту проєкту, щоб уточнити деталі щодо подачі заявки:Або зателефонувати за номером +380505749660; заповнити згоду на обробку персональних даних, яку вам надішле менеджер програми; відправити свої дані (імя, дата народження), коротку історію хвороби, інформацію про попередні операції, скановані копії виписок (за наявності) та фотографії на електронну пошту проєкту. Після розгляду заявки вам повідомлять деталі про місце та дату операції. Нагадаємо,прийматиме українців на лікування. Крім того,які постраждали через війну, можуть евакуювати за кордон. Такожписав, щобіженці з України втратили право на державне медстрахування. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Американські хірурги безкоштовно прооперують українців, які постраждали від війни

Читать на русском

Операція та знаходження в клініці для таких пацієнтів будуть безкоштовними

Читать на русском
Американські хірурги безкоштовно прооперують українців, які постраждали від війни

Операція та знаходження в клініці для таких пацієнтів будуть безкоштовними

Американські пластичні хірурги безкоштовно прооперують українців, які постраждали під час війни. Операції будуть проводити в Івано-Франківську у період з 16 по 24 вересня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України

Для того, щоб стати учасниками програми, необхідно:

  • написати на електронну пошту проєкту, щоб уточнити деталі щодо подачі заявки: face2ukraine@gmail.com. Або зателефонувати за номером +380505749660;
  • заповнити згоду на обробку персональних даних, яку вам надішле менеджер програми;
  • відправити свої дані (ім’я, дата народження), коротку історію хвороби, інформацію про попередні операції, скановані копії виписок (за наявності) та фотографії на електронну пошту проєкту.

Після розгляду заявки вам повідомлять деталі про місце та дату операції. 

Нагадаємо, Ірландія прийматиме українців на лікування. Крім того, українців, які постраждали через війну, можуть евакуювати за кордон.

Також Інформатор писав, що у Чехії біженці з України втратили право на державне медстрахування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.