Amazon знову відклала реліз своєї масштабної MMORPG New World

Це вже четверте перенесення гри

Amazon знову відклала реліз своєї масштабної MMORPG New World

Amazon вирішила знову відстрочити випуск своєї масштабної гри в жанрі MMORPG New World.

Про це повідомили самі розробники на сторінці проєкту в Twitter, - передає Інформатор.

Планувалося, що після останнього перенесення гра вийде в кінці серпня. Тепер же чекати її можна тільки 28 вересня. Усе через відгуки, які отримали розробники під час бета-тестування проєкту. Тепер вони хочуть зробити гру кращою, і їм буде потрібно кілька тижнів на полірування, усунення багів і поліпшення стабільності.

Автори гри принесли вибачення за доставлені незручності.

«Рішення для нас було непростим. Ми знаємо, що вже не вперше змінюємо дату виходу, щоби поліпшити якість гри, і багатьох напевно засмутить, що доведеться почекати довше. Але ми хочемо переконатися в тому, що на старті випустимо продукт найвищої якості. Дякую вам за підтримку та відгуки. Ми слухаємо вас. Побачимося в Етернумі», - із заяви Amazon Games.

Крім іншого, розробники висловили подяку фанатам за інтерес до гри. У період бети в гру зіграли більше мільйона користувачів.

Анонсували проєкт ще у 2016-му році. Спочатку планувалося випустити проєкт навесні 2020-го, але потім його відкладали чотири рази.

Нагадаємо, що бета-версія New World призвела до того, що деякі відеокарти RTX 3090 у геймерів просто ламалися. Пізніше Amazon прокоментувала ситуацію й пообіцяла виправити ситуацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube