Головна
Світ
15:06, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Компанія Amazon розпочала компанію у підтримку легалізації марихуани. Компанія активно лобіює законодавчі реформи, які декриміналізують вживання марихуани, і не буде тестувати працівників на її вживання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Amazon . Бет Галетті, старший віце-президент Amazon з кадрових питань, у своєму блозі заявила про підтримку компанією двох законодавчих актів, спрямованих на декриміналізацію канабісу по всій країні. Цей крок відбувається на тлі розширення легалізації на рівні штатів: у 36 штатах дозволений той чи інший рівень суспільного доступу до канабісу, а у 18 штатах і Вашингтоні, округ Колумбія, легалізоване рекреаційне вживання канабісу дорослими. У червні 2021 року компанія Amazon виключить марихуану з комплексної програми перевірки на наркотики перед найманням на роботу для нерегульованих посад (наприклад, водіїв). Компанія також дозволила наново працевлаштуватися колишнім співробітникам і кандидатам, яких раніше звільнили під час вибіркових перевірок на вживання марихуани або перед найманням на роботу. У компанії вважають, що тестування на вживання марихуани перед найманням на роботу «непропорційно впливає на певні (кольорові) групи людей» і діє як перешкода для працевлаштування. Також Amazon стверджує, що відмова від тестування на вживання канабісу перед найманням на роботу дозволяє компанії розширити коло кандидатів. Таке ставлення до марихуани з боку компанії виглядає трохи дивним, адже компанія в інших питаннях є досить консервативною. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .    

Amazon лобіює закон про легалізацію канабісу в США

Читать на русском

У компанії вважають, що тестування на вживання марихуани перед прийомом на роботу «Непропорційно впливає на певні (кольорові) групи людей»

Читать на русском
Amazon лобіює закон про легалізацію канабісу в США

У компанії вважають, що тестування на вживання марихуани перед прийомом на роботу «Непропорційно впливає на певні (кольорові) групи людей»

Компанія Amazon розпочала компанію у підтримку легалізації марихуани. Компанія активно лобіює законодавчі реформи, які декриміналізують вживання марихуани, і не буде тестувати працівників на її вживання.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Amazon .

Бет Галетті, старший віце-президент Amazon з кадрових питань, у своєму блозі заявила про підтримку компанією двох законодавчих актів, спрямованих на декриміналізацію канабісу по всій країні. Цей крок відбувається на тлі розширення легалізації на рівні штатів: у 36 штатах дозволений той чи інший рівень суспільного доступу до канабісу, а у 18 штатах і Вашингтоні, округ Колумбія, легалізоване рекреаційне вживання канабісу дорослими. У червні 2021 року компанія Amazon виключить марихуану з комплексної програми перевірки на наркотики перед найманням на роботу для нерегульованих посад (наприклад, водіїв). Компанія також дозволила наново працевлаштуватися колишнім співробітникам і кандидатам, яких раніше звільнили під час вибіркових перевірок на вживання марихуани або перед найманням на роботу.

У компанії вважають, що тестування на вживання марихуани перед найманням на роботу «непропорційно впливає на певні (кольорові) групи людей» і діє як перешкода для працевлаштування. Також Amazon стверджує, що відмова від тестування на вживання канабісу перед найманням на роботу дозволяє компанії розширити коло кандидатів. Таке ставлення до марихуани з боку компанії виглядає трохи дивним, адже компанія в інших питаннях є досить консервативною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.