Аліна Паш про неповагу до Олега Псюка та про Kalush Orchestra в цілому

Читать на русском

Чому Олег Псюк не може дивитися в очі Аліні Паш?

Читать на русском
Аліна Паш та Олег Псюк
Чорна кішка між музикантами

Чому Олег Псюк не може дивитися в очі Аліні Паш?

Співачка Аліна Паш дала інтерв'ю YouTube-каналу РОЗМОВА. Зокрема, артистка розповіла про своє ставлення до переможців торішнього Євробачення гурту Kalush Orchestra. З'ясувалося, що співачка цей колектив частково любить, а частково не поважає.

Ведучий Сергій Лиховида, коли зайшла розмова про Kalush Orchestra, запитав: чи була перемога цього колективу на Євробаченні для Аліни несподіваною? Або вона об'єктивно розуміла, що хто б не поїхав тоді від України, швидше за все, повернувся б переможцем?

«Якщо казати загалом про Євробачення, я знала, що Україна переможе. Яка б не була болюча для мене ситуація, я вболівала за Україну. Я їм щиро бажала удачі, дуже хотіла, щоб вони сказали про Азовсталь. І вони сказали. По цій історії це все, що можу сказати».

Аліна Паш
Аліна Паш

 

У яких відносинах із гуртом Kalush Orchestra зараз Аліна Паш?

«В галімих. Я не поважаю Псюка. Він мені не може дивитись в очі нормально. На Нацвідборі на Євробачення не дивився, коли я намагалася підійти, поговорити. Але зате всі інші члени команди дуже класні, вони мені подобаються. І вони зі мною спілкувалися. Тремби і сопілки – я це дуже любою і цим надихаюся. І загалом, в них нещодавно вийшов перший англомовний трек і кліп. Кліп дуже красивий, до речі. Вони роблять те, що і я якоюсь мірою робою: з’єднують якісь прогресивні стилі музики, в їхньому випадку це поп, хіп-хоп із фольклорними українськими мотивами. Я їм плюсую за це, тому що це допомагає витісняти з плеєрів російську музику, російський хіп-хоп. Який, до речі, у них виріс. Це просто вже особиста історія мене і Олега, у нас не склалося спілкування».

Олег Псюк
Олег Псюк

 

Скандал з минулим Євробаченням

Претензії до Аліни Паш були ще до старту Нацвідбору на Євробачення-2022. Головне питання – через який кордон Аліна потрапила до Криму 2015 року? Артистка не заперечувала, що виступала на весіллі у друзів у Ялті, але стверджувала, що потрапила до Криму з території України. Вже потім з’ясувалося, що не з території України.

Одразу після оголошення Аліни переможницею Нацвідбору Олег Псюк, який із гуртом Kalush Orchestra посів друге місце, звинуватив організаторів у фальсифікації результатів.

Закінчилося тим, що Аліна Паш зняла свою кандидатуру як представника України на Євробаченні. На пісенний конкурс поїхав гурт Kalush Orchestra. Де й здобув третю в історії України перемогу на Євробаченні.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що стали відомі культурні проекти, які будуть реалізовані у рамках ЄвроФестивалю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.