RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
13:56, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

Warner Bros виклала відео з коментарями акторів про франшизу в цілому. Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі Warner Bros. Entertainment, передає Інформатор. На відео актори франшизи і члени знімальної групи розповіли про те, як вони ставляться до роботи над оригінальною трилогією. Якщо говорити коротко, то всім у команді сподобалося працювати над першими картинами. Членам групи припали до душі постановка, новаторство, спецефекти й сенс картин. Окремо варто відзначити коментар Керрі-Енн Мосс. Акторка зізналася, що після роботи над фільмами оригінальної трилогії деякий час навіть думала, а чи не перебуває вона дійсно в Матриці. Режисеркою нової частини виступає Лана Вачовскі. Знімалися в картині Кіану Рівз, Керрі-Енн Мосс, Крістіна Річчі, Еллен Голлман, Джессіка Генвік, Яг'я Абдул-Матін II і інші. Матриця: Воскресіння очікується в українських кінотеатрах 22 грудня поточного року. Нагадаємо, що актор Денієл Крейґ отримав зірку на Алеї слави за роль Джеймса Бонда. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Актори, які знялися в новій частині «Матриці», розповіли про своє ставлення до всієї франшизи

Читать на русском
Актори, які знялися в новій частині «Матриці», розповіли про своє ставлення до всієї франшизи

Керрі-Енн Мосс деякий час навіть боялася, що вона дійсно в Матриці

Warner Bros виклала відео з коментарями акторів «Матриці» про франшизу в цілому.

Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі Warner Bros. Entertainment, — передає Інформатор.

На відео актори франшизи і члени знімальної групи розповіли про те, як вони ставляться до роботи над оригінальною трилогією. Якщо говорити коротко, то всім у команді сподобалося працювати над першими картинами. Членам групи припали до душі постановка, новаторство, спецефекти й сенс картин.

Окремо варто відзначити коментар Керрі-Енн Мосс. Акторка зізналася, що після роботи над фільмами оригінальної трилогії деякий час навіть думала, а чи не перебуває вона дійсно в Матриці.

 

Режисеркою нової частини «Матриці» виступає Лана Вачовскі. Знімалися в картині Кіану Рівз, Керрі-Енн Мосс, Крістіна Річчі, Еллен Голлман, Джессіка Генвік, Яг'я Абдул-Матін II і інші.

«Матриця: Воскресіння» очікується в українських кінотеатрах 22 грудня поточного року.

Нагадаємо, що актор Денієл Крейґ отримав зірку на «Алеї слави» за роль Джеймса Бонда.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.