RU
Головна
Світ
11:40, 1 Листопада
Информатор UA

Интро

Алек Болдуін вперше дав інтерв'ю з приводу нещасного випадку на зйомках Rust. Про це повідомляє TMZ, - передає Інформатор . Про подію ми вже розповідали раніше. Якщо коротко, то під час зйомок сцени 22 жовтня, де Алек Болдуін робить кілька пострілів з пістолета, йому дали зброю з бойовими патронами замість холостих. Це призвело до смерті оператора Галини Хатчінс та серйозного поранення режисера Джоела Соуса. Після цього актор коментував випадок у соціальних мережах, але не виступав наживо чи на камеру. Тепер же він вирішив висловитися, коли помітив машину папараці, що переслідувала його дорогою в штаті Вермонт. Він зупинився і дав кілька коментарів щодо ситуації. За словами актора, подробиці події він розповісти не може, оскільки заборонила говорити про це поліція. Він також підтвердив, що тримає зв'язок із чоловіком Галини Хатчинс та її 9-річним сином. Інколи на зйомках фільмів трапляються нещасні випадки, але не такі. Цей випадок із розряду один на трильйон. [Чоловік загиблої Галини Хатчинс] шокований тим, що сталося, і він залишився один з 9-річним сином; ми постійно підтримуємо зв'язок з ними. Ми турбуємося про його сім'ю, про його дитину, і ми з нетерпінням чекаємо, коли поліція повідомить нас, до чого призвело розслідування, - сказав Алек Болдуін. Він додав, що також підтримує відмову від використання цієї зброї на зйомках. Також він зазначив, що сумнівається у тому, що зйомки фільму Rust відновлять. Галина Хатчинс була моїм другом. Коли я тільки-но приїхав до Санта-Фе, щоб розпочати зйомки, я запросив її на вечерю разом з Джоелом, нашим режисером. Ми були дуже злагодженою командою. А потім сталася ця трагедія, - додав Алек Болдуїн. Є також запис із частиною коментарів актора: Нагадаємо, що у США заснували меморіальну стипендію на честь Галини Хатчінс . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Актор Алек Болдуїн вперше прокоментував нещасний смертельний випадок на зйомках фільму Rust

Читать на русском
Актор Алек Болдуїн вперше прокоментував нещасний смертельний випадок на зйомках фільму Rust

Він заявив, що загибла уродженка України Галина Хатчинс була його другом

Алек Болдуін вперше дав інтерв'ю з приводу нещасного випадку на зйомках Rust. 

Про це повідомляє TMZ, - передає Інформатор .

Про подію ми вже розповідали раніше. Якщо коротко, то під час зйомок сцени 22 жовтня, де Алек Болдуін робить кілька пострілів з пістолета, йому дали зброю з бойовими патронами замість холостих. Це призвело до смерті оператора Галини Хатчінс та серйозного поранення режисера Джоела Соуса. 

Після цього актор коментував випадок у соціальних мережах, але не виступав наживо чи на камеру. Тепер же він вирішив висловитися, коли помітив машину папараці, що переслідувала його дорогою в штаті Вермонт. Він зупинився і дав кілька коментарів щодо ситуації.

За словами актора, подробиці події він розповісти не може, оскільки заборонила говорити про це поліція. Він також підтвердив, що тримає зв'язок із чоловіком Галини Хатчинс та її 9-річним сином. 

«Інколи на зйомках фільмів трапляються нещасні випадки, але не такі. Цей випадок — із розряду один на трильйон. [Чоловік загиблої Галини Хатчинс] шокований тим, що сталося, і він залишився один з 9-річним сином; ми постійно підтримуємо зв'язок з ними. Ми турбуємося про його сім'ю, про його дитину, і ми з нетерпінням чекаємо, коли поліція повідомить нас, до чого призвело розслідування», - сказав Алек Болдуін.

Він додав, що також підтримує відмову від використання цієї зброї на зйомках. Також він зазначив, що сумнівається у тому, що зйомки фільму Rust відновлять.

«Галина Хатчинс була моїм другом. Коли я тільки-но приїхав до Санта-Фе, щоб розпочати зйомки, я запросив її на вечерю разом з Джоелом, нашим режисером. Ми були дуже злагодженою командою. А потім сталася ця трагедія», - додав Алек Болдуїн.

Є також запис із частиною коментарів актора: 

 

 

Нагадаємо, що у США заснували меморіальну стипендію на честь Галини Хатчінс

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.