Акції Sony різко «впали» після того, як Microsoft оголосила про покупку Activision Blizzard

Читать на русском

Компанія втратила 13% вартості своїх акцій

Читать на русском
Акції Sony різко «впали» після того, як Microsoft оголосила про покупку Activision Blizzard

Компанія втратила 13% вартості своїх акцій

Угода про купівлю Activision Blizzard вплинула не лише на ці компанії, а й на прямого конкурента Microsoft.

Про це повідомляє Bloomberg, – передає Інформатор.

Microsoft збирається купити Activision Blizzard за 68,7 млрд доларів. Відразу після цієї новини стало відомо, що акції другої компанії різко підскочили у ціні на чималу суму. Свою угоду компанії розраховують закрити до 2023-го року.

Ця угода вплинула і на головного конкурента Microsoft – Sony. Акції другої компанії впали на 13% за короткий термін. Це найбільше зниження ціни на акції Sony з жовтня 2008-го року.

Фактично, така угода стала певним викликом для Sony, яка не відхиляється від своєї традиційної бізнес-моделі з випуском ексклюзивів та продажем заліза. Ігри та сервіси становлять близько 30% виторгу Sony.

За даними аналітиків, у Sony зараз набагато менше вільних коштів, ніж раніше. Через це їй досить складно змагатись із Microsoft. Йдеться саме про покупку великих компаній та IP.

Те, що вартість акцій компанії впала, свідчить про стурбованість інвесторів щодо компанії. Швидше за все, вони бояться, що японська корпорація може програвати Microsoft у деяких аспектах, оскільки в індустрії будуть зміни, і залізо може відійти на другий план.

Нагадаємо, що генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котик може втратити свою посаду, коли угода з Microsoft закриється.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.