Головна
Україна
15:08, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Аеропорт Ужгорода розблокував свою роботу і відновив пасажирські авіаперевезення. Сьогодні зробили перший рейс відповідно до міжурядової угоди зі Словаччиною. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Міністерства інфраструктури. Відтепер управління повітряним рухом, а також використання повітряного простору на тактичному рівні буде відбуватися на певній частині повітряного простору Словаччини. Аеропорт розташований в гірській місцевості таким чином, що поріг злітно-посадкової смуги 10 розташований в декількох сотнях метрів від україно-словацького кордону. Використання повітряного простору Словаччини - необхідна умова для здійснення посадок за приладами на цьому аеродромі. У відомстві очікують, що угода позитивно вплине на розвиток авіаперевезень у регіон і розширить можливості використання аеродрому. Нагадаємо, Україна і Словаччина домовилися про розблокування аеропорту «Ужгород». Крім того, Словаччина допоможе відновити роботу аеропорту «Ужгород». Також Інформатор писав, що Кабмін схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Аеропорт Ужгорода розблокував свою роботу

Читать на русском

Раніше Україна і Словаччина підписали двосторонню міжурядову угоду для відновлення роботи аеропорту

Читать на русском
Аеропорт Ужгорода розблокував свою роботу

Раніше Україна і Словаччина підписали двосторонню міжурядову угоду для відновлення роботи аеропорту

Аеропорт Ужгорода розблокував свою роботу і відновив пасажирські авіаперевезення. Сьогодні зробили перший рейс відповідно до міжурядової угоди зі Словаччиною.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Міністерства інфраструктури.

Відтепер управління повітряним рухом, а також використання повітряного простору на тактичному рівні буде відбуватися на певній частині повітряного простору Словаччини. Аеропорт розташований в гірській місцевості таким чином, що поріг злітно-посадкової смуги 10 розташований в декількох сотнях метрів від україно-словацького кордону. Використання повітряного простору Словаччини - необхідна умова для здійснення посадок за приладами на цьому аеродромі.

У відомстві очікують, що угода позитивно вплине на розвиток авіаперевезень у регіон і розширить можливості використання аеродрому.

Нагадаємо, Україна і Словаччина домовилися про розблокування аеропорту «Ужгород». Крім того, Словаччина допоможе відновити роботу аеропорту «Ужгород».

Також Інформатор писав, що Кабмін схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.