"Китай має доводити свою амбіцію бути одним зі світових лідерів, і не лише економічно й технологічно, а цивілізаційно - даючи зрозуміти, що жодні диктатори не мають загрожувати планеті своїми старими боєголовками"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
До переліку увійшли аеропорти: Угорщини, Румунії, Естонії, Латвії, Грузії, Сербії, Словаччини, Хорватії та Болгарії
Міжнародний аеропорт Бориспіль випередив аеропорти Тбілісі, Белграду, Братислави, Загребу та Софії. Він посів п'яте місце в категорії "Кращі аеропорти Східної Європи 2021".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на World Airport Awards.
Рейтинг кращих аеропортів Східної Європи:

Нагадаємо, дорогу з Києва до аеропорту Бориспіль закриють на 2 місяці. Крім того, у травні аеропорти України прийняли понад мільйон пасажирів.
Також Інформатор писав, що на реконструкцію льотної смуги Борисполя залучать 270 млн євро від ЄІБ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.