Головна
Життя
Мода
18:12, 2 Липня
Информатор UA

Интро

Adidas випустить нову лінійку кросівок у співпраці з M M's. Про це повідомляє SneakerNews,- передає Інформатор . Взуття буде представлене у шістьох кольорах: жовті, червоні, сині, зелені, помаранчеві і сірі. Всі вони містять як фірмовий напис Adidas на підошві, так і знак M M's. Дизайнери при створенні взуття надихалися фірмовими цукерками і самими персонажами, створеними M M's. Останні навіть з'являються на устілках, а колір їх буде аналогічний тому, які саме кросівки ви оберете. Колекція повинна надійти в продаж до осені 2021-го року. Коштуватиме одна пара 150 доларів. Нагадаємо, що раніше Adidas також випустив лінійку у співпраці з Lego, а самі цеглинки конструктора теж стали частиною взуття. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Adidas випустить в шести кольорах нову лінійку кросівок в колаборації з M & M's

Читать на русском

З'їсти їх, на жаль, не можна

Читать на русском
Adidas випустить в шести кольорах нову лінійку кросівок в колаборації з M & M's

З'їсти їх, на жаль, не можна

Adidas випустить нову лінійку кросівок у співпраці з M & M's.

Про це повідомляє SneakerNews,- передає Інформатор .

Взуття буде представлене у шістьох кольорах: жовті, червоні, сині, зелені, помаранчеві і сірі. Всі вони містять як фірмовий напис Adidas на підошві, так і знак M & M's.

 

Дизайнери при створенні взуття надихалися фірмовими цукерками і самими персонажами, створеними M & M's. Останні навіть з'являються на устілках, а колір їх буде аналогічний тому, які саме кросівки ви оберете.

 

Колекція повинна надійти в продаж до осені 2021-го року. Коштуватиме одна пара  150 доларів.

Нагадаємо, що раніше Adidas також випустив лінійку у співпраці з Lego, а самі цеглинки конструктора теж стали частиною взуття.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.