RU
Головна
Життя
Мода
17:26, 13 Травня
Информатор UA

Интро

Adidas в колаборації з Allbirds готують нову лінійку кросівок, які стануть унікальним екологічним рішенням. Про це повідомляє Insider,- передає Інформатор . Adidas разом з Allbirds вирішили подбати про екологію за допомогою нової моделі Futurecraft Footprint. Кросівки зроблені з матеріалів, які можна буде повністю переробити, і мінімізувати викид вуглецю в атмосферу. Модель випустять тільки в білому кольорі, а деталей на них буде мінімум, щоб не збільшувати навантаження на екологію. На підошві можна побачити логотипи компаній. Також там зазначено, що взуття має вуглецевий слід у 2,94 кг СО2-еквіваленту. Для порівняння, в середньому у звичайній пари взуття цей показник становить 12,5 кг СО2-еквіваленту. Allbirds x Adidas Futurecraft Footprint зроблені на 70% з переробленого поліестеру, а решта 30% становить натуральний матеріал Tencel, який роблять з деревної маси. Підошву робили з Sweetfoam, який сама Allbirds створює з цукрової тростини. Поки планується випустити лише 100 таких пар для членів Adidas Creators Club. Пізніше з'явиться ще 10 тисяч пар за осінь-зиму 2021-го року. Повноцінне виробництво розпочнеться навесні-влітку наступного року. Нагадаємо, що Adidas також співпрацює з Microsft для створення лінійки кросівок, стилізованих під ігрову консоль Xbox Series X .

Adidas у співпраці з Allbirds випустять екологічно чисті кросівки

Читать на русском
Adidas у співпраці з Allbirds випустять екологічно чисті кросівки

Їх можна буде повністю переробити

Adidas в колаборації з Allbirds готують нову лінійку кросівок, які стануть унікальним екологічним рішенням.

Про це повідомляє Insider,- передає Інформатор .

Adidas разом з Allbirds вирішили подбати про екологію за допомогою нової моделі Futurecraft Footprint. Кросівки зроблені з матеріалів, які можна буде повністю переробити, і мінімізувати викид вуглецю в атмосферу.

Модель випустять тільки в білому кольорі, а деталей на них буде мінімум, щоб не збільшувати навантаження на екологію. На підошві можна побачити логотипи компаній. Також там зазначено, що взуття має вуглецевий слід у 2,94 кг СО2-еквіваленту. Для порівняння, в середньому у звичайній пари взуття цей показник становить 12,5 кг СО2-еквіваленту.

 

Allbirds x Adidas Futurecraft Footprint зроблені на 70% з переробленого поліестеру, а решта 30% становить натуральний матеріал Tencel, який роблять з деревної маси. Підошву робили з Sweetfoam, який сама Allbirds створює з цукрової тростини.

Поки планується випустити лише 100 таких пар для членів Adidas Creators Club. Пізніше з'явиться ще 10 тисяч пар за осінь-зиму 2021-го року. Повноцінне виробництво розпочнеться навесні-влітку наступного року.

Нагадаємо, що Adidas також співпрацює з Microsft для створення лінійки кросівок, стилізованих під ігрову консоль Xbox Series X .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.