Головна
Життя
Мода
10:02, 10 Травня
Информатор UA

Интро

Компанії Microsoft та Adidas готують спільну лінійку кросівок, які будуть виконані у стилі ігрової консолі Xbox Series X. Про це повідомляє Complex,- передає Інформатор . Компанії збираються випустити три різних види пар стилізованого взуття до кінця цього року. Ще кілька моделей повинні вийти у 2022-му році. Поки подробиці є тільки про декілька варіацій. У червні та листопаді компанії випустять кросівки з лінійки Forum Tec, а вже у жовтні відбудеться вихід ще двох видів пар із серії баскетбольного взуття Forum Mid. Всі моделі Adidas збирається відправляти покупцям у чорно-зелених коробках з логотипами Xbox.   Знімок прототипу моделі Forum Tech Boost вже потрапив до мережі. Згідно з ним, кросівки зроблять зі штучної шкіри. Крім цього, вони отримають видиму амортизаційну вставку Boost, сітку на бічній частині в стилі Xbox Series X та логотип самої консолі. Також джерела відмітили, що наразі мова йде тільки про прототип, тому фінальний вигляд цих моделей ще може змінитися до повноцінного релізу. Нагадаємо, що Nike та Sony організували подібну співпрацю деякий час тому, і вже офіційно представили майбутню модель .

Adidas та Microsoft готують лінійку кросівок у стилі ігрової консолі Xbox

Читать на русском

У продажу з'явиться кілька варіантів

Читать на русском
Adidas та Microsoft готують лінійку кросівок у стилі ігрової консолі Xbox

У продажу з'явиться кілька варіантів

Компанії Microsoft та Adidas готують спільну лінійку кросівок, які будуть виконані у стилі ігрової консолі Xbox Series X.

Про це повідомляє Complex,- передає Інформатор .

Компанії збираються випустити три різних види пар стилізованого взуття до кінця цього року. Ще кілька моделей повинні вийти у 2022-му році. Поки подробиці є тільки про декілька варіацій.

У червні та листопаді компанії випустять кросівки з лінійки Forum Tec, а вже у жовтні відбудеться вихід ще двох видів пар із серії баскетбольного взуття Forum Mid. Всі моделі Adidas збирається відправляти покупцям у чорно-зелених коробках з логотипами Xbox.

 

Знімок прототипу моделі Forum Tech Boost вже потрапив до мережі. Згідно з ним, кросівки зроблять зі штучної шкіри. Крім цього, вони отримають видиму амортизаційну вставку Boost, сітку на бічній частині в стилі Xbox Series X та логотип самої консолі.

Також джерела відмітили, що наразі мова йде тільки про прототип, тому фінальний вигляд цих моделей ще може змінитися до повноцінного релізу.

Нагадаємо, що Nike та Sony організували подібну співпрацю деякий час тому, і вже офіційно представили майбутню модель .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.