Adidas показала нові варіанти кросівок у співпраці з LEGO

Читать на русском

Всі варіанти кольорів відсилають до цеглинок конструктору

Читать на русском
Adidas показала нові варіанти кросівок у співпраці з LEGO

Всі варіанти кольорів відсилають до цеглинок конструктору

Компанія Adidas показала нові варіанти кросівок, випущених у співробітництві з LEGO на конструктурну тематику.

Про це повідомляє Sneakernews,- передає Інформатор.

Раніше ми розповідали про те, що Adidas планує запустити лінійку кросівок у співпраці з Lego.Тоді потенційним покупцям показали тільки білий варіант, кольору в який можна було додати за допомогою плоских цеглинок конструктора з боків.

Тепер з'явилися відразу шість різних варіантів кольорів на основі моделі ZX 8000. Всі кольори відсилають на кольори різних деталей з наборів конструктору.

Кожна пара має ярлик з логотипом LEGO на язичку, жовтий контур трьох смужок на медіальній стороні і збоку, а ще трохи «пупиришек» на п'ятах. Крім цього на шнурках висить невеликий кубик LEGO, крім тієї ж можливості додати цеглинки збоку.

Випустити LEGO x Adidas ZX 8000 в шести кольорах планують 23 квітня. Ціна в джерелах вказується близько 140 доларів, але в це віриться насилу, оскільки біла модель на офіційному сайті обійдеться покупцям у 200 доларів.

Нагадаємо, що на Kickstarter показали спеціальну «пральну машинку» для бездротових навушників.Розробники дуже швидко змогли зібрати потрібну суму, і тепер вже скоро зможуть почати постачання.

Adidas.jpeg