Головна
Шоу-біз
07:03, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Гаррісон Форд узяв фірмове екіпірування Індіани Джонса (капелюх, куртку, батіг) і в такому вигляді постав на обкладинці журналу Empire. Така ефектна поява 80-річного актора була запланована в рамках промо до п'ятої частини культової серії фільмів про невтомного шукача пригод Індіану Джонса. А всередині журналу буде інтерв'ю з легендарним актором, а також ексклюзивні зображення із п'ятої частини пригод знаменитого археолога.  Спроба номер п'ять «Індіана Джонс 5» виходить у світовий прокат 30 червня 2023 року. Разом із Фордом у цьому фільмі знялися Фібі Уоллер-Брідж, Мадс Міккельсен, Томас Кречман, Бойд Холбрук та інші. Поставив картину Джеймс Менголд, найбільш відомий за фільмами «Перерване життя» та «Переступити межу».  Гаррісон Форд вперше втілив на екрані образ Індіани Джонса у фільмі «Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега» у 1981 році. Останній на даний момент фільм франшизи «Королівство кришталевого черепа» вийшов у 2008 році. «Королівство кришталевого черепа» у фінансовому плані виявився не найвдалішим фільмом, тому п'ятою частиною творці франшизи хочуть реабілітуватися і перед глядачами, і перед інвесторами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

80-річний Гаррісон Форд в образі Індіани Джонса з'явиться на обкладинці журналу Empire

Читать на русском

Індіана Джонс знову в строю

Читать на русском
80-річний Гаррісон Форд в образі Індіани Джонса з'явиться на обкладинці журналу Empire
У 80 років пригоди тільки починаються

Індіана Джонс знову в строю

Гаррісон Форд узяв фірмове екіпірування Індіани Джонса (капелюх, куртку, батіг) і в такому вигляді постав на обкладинці журналу Empire. Така ефектна поява 80-річного актора була запланована в рамках промо до п'ятої частини культової серії фільмів про невтомного шукача пригод Індіану Джонса. А всередині журналу буде інтерв'ю з легендарним актором, а також ексклюзивні зображення із п'ятої частини пригод знаменитого археолога. 

Спроба номер п'ять

«Індіана Джонс 5» виходить у світовий прокат 30 червня 2023 року. Разом із Фордом у цьому фільмі знялися Фібі Уоллер-Брідж, Мадс Міккельсен, Томас Кречман, Бойд Холбрук та інші. Поставив картину Джеймс Менголд, найбільш відомий за фільмами «Перерване життя» та «Переступити межу». 

Гаррісон Форд вперше втілив на екрані образ Індіани Джонса у фільмі «Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега» у 1981 році. Останній на даний момент фільм франшизи «Королівство кришталевого черепа» вийшов у 2008 році. «Королівство кришталевого черепа» у фінансовому плані виявився не найвдалішим фільмом, тому п'ятою частиною творці франшизи хочуть реабілітуватися і перед глядачами, і перед інвесторами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.