5 неочевидних місць в Україні, де можна відпочити взимку

Можна провести вихідні в гарячих джерелах або в лижній школі

5 неочевидних місць в Україні, де можна відпочити взимку

Зима - не привід впадати в сплячку і курсувати тільки по маршруту "дім - робота". Якщо правильно вибрати місце для відпочинку, можна насолодитися красою зимової природи і чудово провести час.

Прогулянки по старому місту Львова і катання на лижах в Буковелі - далеко не все, чим можна зайнятися в Україні взимку. Інформатор підготував список незвичайних варіантів зимового відпочинку.

Термальні води в селі Косонь, Закарпатська область

В селі Косонь на кордоні з Угорщиною є унікальний оздоровчий комплекс з теплими водами. У його басейні гаряча вода температурою 40-45 градусів виливається з гігантських кухлів і пляшок, а також з завислого крана в повітрі. Термальну воду добувають зі свердловин глибиною 1 200 метрів. Також на території комплексу працює сім саун і аквапарк.

Термальні котли в селі Лумшори, Закарпатська область

Для любителів чогось оригінальнішого за басейн є комплекс з металевими котлами-чанами з мінеральною водою. Залежно від розмірів чана в них міститься від 2 до 10 осіб. Купання відбувається просто неба. Котли знаходяться біля гірської річки, куди слід занурюватися після сеансу в гарячому котлі.

Гірський спосіб життя в селі Ізки, Закарпатська область

В селі розташований комплекс з дерев'яних будиночків, куди можна приїхати на відпочинок з друзями та родиною. Територія комплексу «Ізки» - 28 гектарів. На них розташовані два підйомники на гору Магура. Туристам пропонується катання на лижах, санях, тюбах, зимовому велосипеді, а також лижна школа.

Гуцульський маєток Святого Миколая в селі Пістинь, Івано-Франківська область

Садибу побудували у 2003 році на території національного парку «Гуцульщина». Чудотворець приймає до себе в будинок на екскурсії. Тут можна також відвідати майстер-класи з виготовлення листівок і відвідати виставку різдвяних іграшок.

База відпочинку в селі Диканька, Полтавська область

Село з Гоголівських книг приваблює туристів своєю містичною атмосферою. Тут можна відвідати печери, в яких колись за легендою жили монахи, садибу Кочубея, а також тематичні заклади за творами Миколи Гоголя. Зупинитися тут можна в однойменній базі відпочинку.

Нагадаємо, що відпочинок краще планувати після карантину 8-24 січня.

Крім того, раніше ми публікували топ-10 фільмів на Різдво.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube