Повня 7 січня 2023 року – добре чи погано, що вона збігається з православним Різдвом, чого не можна робити в цей день.
Повня відбудеться в ніч з 6 на 7 січня. Точний її момент – о 1:08 7 січня за київським часом. Сонце в цей момент перебуватиме у знаку Козеріг, а Місяць – у протилежному йому знаку Рака.
Астрологи стверджують, що повня 7 січня пов'язана з важливими подіями для України. Також повня та найближчі до неї дні можуть бути пов'язані з важливими подіями для президента Володимира Зеленського. Ну, а характер цих важливих подій астрологи описують так:
«Щось значне трапиться раптово та дуже стрімко, без підготовки, попередження. Події, які відбудуться протягом двох тижнів після повного місяця, спричинять значні наслідки. Спочатку може здаватися, що відбувається щось незрозуміле чи навіть погане. Але потім стане ясно, що ситуація змінюється на краще. Вплив повного місяця відчуватиметься з середини дня 6 січня до 10 січня.»
Повня впливає на настрій, емоції звичайної людини. Люди стають чутливішими, їх легше розвеселити чи засмутити. У людей, особливо чутливих до місячних фаз, у цей час починаються емоційні гойдалки. Їм раптом без причини стає сумно, або навпаки, вони відчувають сильне збудження.
Багато хто в Повню бачить яскраві, кольорові сни. Іноді страшні. Але майже ніколи ці сни не справджуються.
У січні вплив повного місяця найсильніше відчують люди, народжені під знаками Рака та Козерога, а також Тельці. Їм, як і решті знаків, у цей час краще не ризикувати та стримувати себе у відносинах з іншими. Бути ввічливими, дипломатичними і не надавати значення жартам, глузуванням. Іноді може здаватися, що вас намагаються образити - це зовсім не так. Сварки в Повню можуть спалахувати частіше, ніж звичайно.
У класичних трактатах з астрології є поради про те, чого не потрібно робити в дні Вовчою Луни:
Це походить від переселенців з Європи, які оселилися в Америці у XVIII столітті. Вони, спілкуючись з індіанцями, склали власний астрологічний календар, який насамперед використовувався сільському господарстві та полюванні. Тобто у тих заняттях, якими переселенці заробляли на життя. У назвах повного Місяця є англо-саксонське, німецьке та ірландське коріння.
Тому Вовчий Місяць – зовсім не індіанська назва, як часто пишуть. Ці назви вигадали американські фермери – і про це свідчать деякі видання, що є в Інтернеті. Наприклад, «Альманах старого фермера» – він англійською.
Назва Вовчий Місяць походить від виття вовків, яке у січні гучніще й пронизливіше, ніж в інші часи. Але у цієї повні є й інші назви. В Ірландії – домашній Місяць (Stay Home Moon), у Великобританії – тихий Місяць. Загалом нічого страшного.
До речі, наступна Повня відбудеться вже в лютому. Вона називатиметься «Снігова Повня» - напевно, всім зрозуміло, чому.