RU
Головна
Місто
Київ
18:16, 8 Жовтня
Информатор UA

Интро

Британський журнал Time Out опублікував рейтинг 49 найкращих районів світу. На 16 місці опинився район Золотих Воріт у Києві. Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію журналу Time Out. Автори рейтингу відзначили вулиці Рейтарську, Ярославів Вал і Гончара, які дуже швидко змінюються, але не втрачають самобутність. "Територія навколо Золотих Воріт зараз переповнена барами, стритартом, прихованими кафе, дизайнерськими бутиками та закладами, які викликають ностальгію. Нові відкриття, міцне почуття спільності з акцентом на збереження спадщини міста і нетипові зелені зони, такі як Площа київських інтелігентів, все це робить район Золотих Воріт ідеальним місцем для знайомства з прогресивним обличчям Києва (і таким же смаком)", пишуть в Time Out. В публікації запропонували зайти на сніданок до кафе ZigZag і випити каву в Каштані. Звичайно, згадали й місцевих воронів. Також звернули увагу на архітектуру Верхнього міста, зокрема, на Будинок Актора в "неомавританському стилі". Увечері порадили заглянути до галереї The Naked Room і на коктейль до Косатки. Відзначили й часті вечірки на Рейтарській. У рейтингу найкращих районів враховували такі категорії, як їжа, напої, нічне життя, культура, дух спільності, стабільність. Для цього Time Out опитав 27 тисяч людей з різних куточків світу, які оцінювали свої райони. Британський журнал Time Out заснували в 1968 році, він спеціалізується на темах розваг і культури в різних містах світу. Нагадуємо, Київська міська рада розпочала підготовку до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро, яка зєднає Кільцеву дорогу та житловий масив Вигурівщина-Троєщина. Також Інформатор писав про ДТП на трасі Київ-Чоп - там зіткнулися п'ять автомобілів. Подробиці - тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

“Золоті ворота” в Києві увійшли в топ 20 кращих районів світу

Читать на русском
“Золоті ворота” в Києві увійшли в топ 20 кращих районів світу

Увагу звернули на заклади цього району та архітектуру

Британський журнал Time Out опублікував рейтинг 49 найкращих районів світу. На 16 місці опинився район Золотих Воріт у Києві.

Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію журналу Time Out.

Автори рейтингу відзначили вулиці Рейтарську, Ярославів Вал і Гончара, які дуже швидко змінюються, але не втрачають самобутність.

"Територія навколо Золотих Воріт зараз переповнена барами, стритартом, прихованими кафе, дизайнерськими бутиками та закладами, які викликають ностальгію. Нові відкриття, міцне почуття спільності з акцентом на збереження спадщини міста і нетипові зелені зони, такі як Площа київських інтелігентів, – все це робить район Золотих Воріт ідеальним місцем для знайомства з прогресивним обличчям Києва (і таким же смаком)", – пишуть в Time Out.

В публікації запропонували зайти на сніданок до кафе ZigZag і випити каву в Каштані. Звичайно, згадали й місцевих воронів. Також звернули увагу на архітектуру Верхнього міста, зокрема, на Будинок Актора в "неомавританському стилі". Увечері порадили заглянути до галереї The Naked Room і на коктейль до Косатки. Відзначили й часті вечірки на Рейтарській.

У рейтингу найкращих районів враховували такі категорії, як їжа, напої, нічне життя, культура, дух спільності, стабільність. Для цього Time Out опитав 27 тисяч людей з різних куточків світу, які оцінювали свої райони.

Британський журнал Time Out заснували в 1968 році, він спеціалізується на темах розваг і культури в різних містах світу.

Нагадуємо, Київська міська рада розпочала підготовку до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро, яка з’єднає Кільцеву дорогу та житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Також Інформатор писав про ДТП на трасі Київ-Чоп - там зіткнулися п'ять автомобілів. Подробиці - тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.