Головна
Україна
17:37, 19 Листопада
Информатор UA

Интро

Мешканець окупованої частини Донецької області вступив до лав терористів "ДНР" та відправився воювати проти ЗСУ у сусідню область. Його захопили у полон та засудили на 15 років тюрми. Про це повідомили на сторінці Офісу генерального прокурора. Слідчі встановили, що мешканець Тореза вступив до лав незаконного збройного формування, підконтрольного "днр".  Він перебував на посадах стрілка та командира різних підрозділів "народної міліції "днр" та виконував злочинні накази командирів російських військ.  "Бойовик виконував злочинні накази командирів російських військ, здійснював оборону визначених бойових позицій, чергував та забезпечував контрольно-пропускні функції на блокпостах. Також він брав безпосередню участь на боці РФ у бойових зіткненнях проти українських захисників на території Пологівського району Запорізької області", - йдеться у повідомленні. Під час здійснення оборони рубежів з метою утримання тимчасово окупованої території Пологівського району чоловік був взятий у полон підрозділами ЗСУ. Фото: СБУ «днр» Так звана «Донецька народна республіка» – псевдодержавне формування, яке створили росіяни на нашій території. Його здебільшого наповнили колаборантами та зрадниками України, а також російськими ставлениками. Воно існує для створення ілюзії того, що люди Донецької області бажають відокремитися від України. Звичайно, у самих людей ніхто думки не спитав.  Уся діяльність так званої «днр» керується росією. На території області проводяться активні інформаційні та силові кампанії з дискредитації України та прославлення рф. Зокрема, місцеві збройні формування беруть участь у нападі росії на Україну, але здебільшого їх використовують як щит для регулярної армії рф, відправляючи наївних зрадників на смерть.  Нагадаємо, що на Півдні України необхідно посилювати ППО: Ігнат розповів у чому причина. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Воював на боці рф проти ЗСУ: бойовика «днр» засудили на 15 років

Читать на русском

Чоловік був взятий у полон силами ЗСУ

Читать на русском
Воював на боці рф проти ЗСУ: бойовика «днр» засудили на 15 років
Ілюстративне фото

Чоловік був взятий у полон силами ЗСУ

Мешканець окупованої частини Донецької області вступив до лав терористів "ДНР" та відправився воювати проти ЗСУ у сусідню область. Його захопили у полон та засудили на 15 років тюрми.

Про це повідомили на сторінці Офісу генерального прокурора. Слідчі встановили, що мешканець Тореза вступив до лав незаконного збройного формування, підконтрольного "днр".  Він перебував на посадах стрілка та командира різних підрозділів "народної міліції "днр" та виконував злочинні накази командирів російських військ. 

"Бойовик виконував злочинні накази командирів російських військ, здійснював оборону визначених бойових позицій, чергував та забезпечував контрольно-пропускні функції на блокпостах. Також він брав безпосередню участь на боці РФ у бойових зіткненнях проти українських захисників на території Пологівського району Запорізької області", - йдеться у повідомленні.

Під час здійснення оборони рубежів з метою утримання тимчасово окупованої території Пологівського району чоловік був взятий у полон підрозділами ЗСУ.
Фото: СБУ

«днр»

Так звана «Донецька народна республіка» – псевдодержавне формування, яке створили росіяни на нашій території. Його здебільшого наповнили колаборантами та зрадниками України, а також російськими ставлениками. Воно існує для створення ілюзії того, що люди Донецької області бажають відокремитися від України. Звичайно, у самих людей ніхто думки не спитав. 

Уся діяльність так званої «днр» керується росією. На території області проводяться активні інформаційні та силові кампанії з дискредитації України та прославлення рф. Зокрема, місцеві збройні формування беруть участь у нападі росії на Україну, але здебільшого їх використовують як щит для регулярної армії рф, відправляючи наївних зрадників на смерть. 

Нагадаємо, що на Півдні України необхідно посилювати ППО: Ігнат розповів у чому причина.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.