В Україні у 2022 році пенсіонери отримають підвищену пенсію

З 1 жовтня 2022 року уряд ухвалив рішення про щомісячні доплати до пенсії до 300 гривень особам віком від 70 до 75 років.

В Україні у 2022 році пенсіонери отримають підвищену пенсію

В Україні громадяни віком від 70 років отримають у 2022 році доплати до пенсії. Потім їх отримають усі пенсіонери віком від 60 років.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє Інформатор. .

«Пенсія зростає. Середня пенсія складає 4 тисячі. Протягом року близько 10 разів піднімали пенсії різним категоріям: військовим – на 2 тисячі гривень, чорнобильці загалом на 2 300 грн отримали збільшення пенсії. Повністю реалізується доплата громадянам 80+, 85+. Наступний рік ми гарантуємо, що буде 70+. І так до 60 років усі ці надбавки будуть», – розповів Шмигаль.

Він нагадав, що індексація пенсій в Україні проводиться для всіх категорій пенсіонерів щороку 1 березня. Наразі уряд працюює над запуском накопичувальної пенсійної системи. Про те, як працюватиме накопичувальна пенсія в Україні - читайте за посиланням .

 

 

Зазначимо, з 1 жовтня 2022 року уряд ухвалив рішення щодо щомісячних доплат до пенсії особам віком від 70 до 75 років в обсязі до 300 грн. Таку доплату зможуть отримати ті, чия пенсія менша за середню заробітну плату 2020 року

Нагадаємо, в Україні збільшать пенсії рідним загиблих учасників АТО та ООС. Крім того, Світовий банк підтримав запуск накопичувального пенсійного забезпечення в Україні.

Також Інформатор писав, якою буде середня зарплата в Україні у 2022 році та скільки можуть виділити на пенсії та субсидії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити