«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Деяким затриманим загрожує кримінальна справа
Сьогодні, 23 січня, тисячі росіян в 30-50-градусний мороз вийшли на вулиці своїх міст на знак протесту проти арешту російського опозиціонера Олексія Навального. У мережі публікують фото і відео жорстоких розгонів мітингів силовиками ОМОН.
Про це повідомило DW-Росія,- передає Інформатор .
На момент 12:30 за київським часом в Росії на мітингах на захист Навального затримали 237 осіб з 25 міст.
Правоохоронці кричали з мегафонів, що акції протестів не узгоджені з владою, і вимагали їх учасників розійтися. У відповідь на неслухняність силовики ОМОН скручували людей, а після заарештовували. Затримали також координаторів штабів Навального.
Перші арешти почалися о 5 годині ранку за місцевим часом. Так, в Хабаровську заарештували журналістів Youtube-каналу RusNews, які зібралися на площі в очікуванні початку акції. Там протест почався о 6 ранку під гаслом: «Прокидайтеся, міста, з нашою батьківщиною біда!». Російське ЗМІ ОВС-Інфо з місця подій повідомило, що поліція діє грубо і б'є людей кийками.
Одна з найхолодніших акцій пройшла в Якутську.Там люди вийшли в - 51 градус морозу і заметіль. Протестувальники тримали в руках Конституцію Росії. ОМОН і СОБР перекрили площу, але люди почали йти в обхід їх колони.
Акції протесту хотіли запобігти в Москві.У місті на Пушкінській площі, де планувався мітинг, раптово почали перекладати плитку і закрили всі виходи з метро, крім одного, - повідомляє Meduza.До цього 22 січня на площах встановили паркани. Однак це не зупинило незадоволених росіян - вони все ж вийшли в цьому місці на демонстрацію. Їх оперативно почала затримувати поліція, - передає журналіст «Ехо Москви» Олег Овчаренко .
Нагадаємо, 18 січня Навальний повернувся до Росії з Німеччини, де проходив лікування після отруєння бойовим отрутою «Новачок» в серпні 2020. За його словами, за цим стояв президент РФ Володимир Путін.
Його затримали в аеропорті і заарештували на 30 діб, відправивши до Московського слідчого ізолятора "Матроська тиша". Йому загрожує новий кримінальний термін і кілька років в'язниці - раніше у політика був тільки умовний термін.
Після арешту опозиціонер опублікував своє розслідування «Історія найбільшого хабара» про палац Путіна в Геленджику, інформацію про який приховують від громадськості. Відео зібрало 67 мільйонів переглядів за три дні.