«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
В середньому на одного пацієнта з COVID було виділено від 40 тис. грн, а зараз 20 тис. грн
У Національній службі здоров'я України розповіли, що зараз на одного пацієнта з COVID-19 витрачається в середньому 20 000 гривень.
Таку суму назвав виконуючий обов'язки голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Андрій Віленський в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна»,- передає Інформатор .
«У наших закладах охорони здоров'я в середньому на одного пацієнта з COVID було виділено від 40 тис. грн, зараз на одного пацієнта витрачається в середньому 20 тис. грн, не рахуючи коштів, які установи отримали від місцевої влади», - заявив Андрій Віленський.
Глава НСЗУ зазначив, що ці кошти держава витрачає на лікування одного пацієнта в стаціонарі.
«Тарифом передбачено, що середні витрати на добу на забезпечення медикаментами та витратними матеріалами можуть становити 5000 гривень на одного пацієнта, який перебуває у відділенні інтенсивної терапії в умовах стаціонару, і 900 грн - на пацієнта, що перебуває в палаті неиінтенсивного відділення», - пояснив глава НСЗУ.
Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов також озвучив суму, яку МОЗ перенаправляє до медичних установ для лікування хворих з COVID-19. За його словами, лікування одного пацієнта з важким перебігом хвороби варто від 45 000 гривен.
Нагадаємо, в Нацслужби здоров'я роз'яснили, для кого передбачено лікування COVID-19 лише у стаціонарі.МОЗ внесе український препарат в протокол лікування COVID-19 .
Крім того, в Україні почали видавати електронні медичні висновки .