“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У соціальних мережах з'явилася інформація про скасування повної середньої освіти в Україні
В Україні батьків і учнів попереджають, що з нового навчального року в них не буде десятого класу, а також пропонують школярам обрати інший заклад середньої освіти. Міністерством освіти було надане роз'яснення щодо набору до 10-11 класів у 2021 році.
Про це повідомляє прес-центр МОН,- передає Інформатор .
У деяких містах почали формувати мережу старших профільних шкіл, який передбачений законом «Про загальну середню освіту». Реформу повинні завершити у 2027 році для учнів нової української школи.
«У школі, де вчиться ваша дитина, більше не буде десятого класу», - такі повідомлення від вчителів поширюються в групах для батьків учнів. В Україні почали втілювати реформування старших класів, мета якої зробити таке навчання профільним і одночасно розвантажити школярів», - заявила учасниця громадської організації «Батьки SOS» Олена Бондаренко.
Відповідно до реформи, після дев'ятого класу навчання відбуватиметься або в ліцеях, які забезпечать якісною матеріальною базою та вчителями, або в профільних коледжах. Ці зміни повинні поступово ввести для учнів нової української школи, які навчаються з 2018 року.
«Забезпечення рівного доступу до якісної повної загальної середньої освіти для кожної дитини є ключовим пріоритетом держави. Жоден випускник 9-х класах не буде позбавлений права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти», - пояснили в МОН.
У міністерстві підкреслили, що в зв'язку з реалізацією адміністративно-територіальної реформи та відповідно до впровадження з 2027 профільної освіти, заходи спрямовані на суттєве поліпшення якості та ресурсного забезпечення освіти, зокрема в сільській місцевості.
Нагадаємо, МОН запустило всеукраїнську школу онлайн для батьків.Крім того, в Україні у 2021 проведуть аудит у 265 закладах загальної середньої освіти.
Раніше Інформатор писав, скільки має тривати навчальне заняття під час дистанційного формату .