“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Кожен українець, який втратив роботу, має право на фінансову допомогу від держави у вигляді допомоги з безробіття
Пандемія COVID-19 завдала багатьох ударів світу. Один з них - пік безробіття, зокрема і в Україні.
Інформатор зібрав інформацію про те, скільки платять безробітним, і хто може отримувати таку допомогу.
Розмір допомоги визначають у відсотках до середньої заробітної плати (доходу). Залежно від тривалості страхового стажу безробітний отримає допомогу, якщо:
Отже, мінімальний розмір допомоги з безробіття:
Максимальний розмір допомоги не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 9 080 грн.
До слова, кожен українець, який втратив роботу, має право на фінансову допомогу від держави у вигляді допомоги з безробіття. Її призначають всім, хто отримав статус безробітного, а також підприємцям і найманим працівникам, які втратили частину доходу або зарплати.
Статус безробітного можуть отримати:
Нагадаємо, в Україні підвищення мінімальної зарплати у 2021 році перенесли.
Також Інформатор писав про 10 найбільш високооплачуваних вакансій в Україні .