«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Загалом під час свят працюватимуть понад 7 тисяч рятувальників
Рятувальники перейшли на посилений режим роботи у святковий період. У такому режимі вони працюватимуть до 4 січня.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.
«З 09:00 31 грудня 2021 року до 09:00 4 січня 2022 здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки в межах зон відповідальності. Особлива увага приділена об'єктам із масовим перебуванням людей, на яких проводитимуться святкові заходи», — йдеться у повідомленні.
До речі, всього на території України на чергуванні перебуває понад 7 тисяч рятувальників та 2 тисячі одиниць техніки ДСНС, у тому числі 4 літаки та 5 гелікоптерів.
Нагадаємо, під час свят на вулицях України чергуватимуть понад 3 тисячі військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.