Столицю атакували Шахеди, а по Харкову поцілила ракета-гібрид "Грім-Є1", є жертви
Російські війська в ніч на вівторок, 29 жовтня, вкотре атакували Київ та Харків. У столиці сталися пожежі, кількість потерпілих зросла до п'яти. В Харкові через удар по приватному сектору загинули 4 людини. Аварійно-рятувальні роботи тривають, кількість жертв може ще зрости.
Як повідомили в КМВА, вночі 29 жовтня відбулася вісімнадцята повітряна атака Росії по Києву з початку місяця. Через ударні дрони повітряну тривогу за ніч в Києві оголошували двічі й сумарно вона тривала понад 4 години.
Ворожі безпілотники заходили в бік столиці з різних напрямків, але сили та засоби протиповітряної оборони їх знешкодили. Попередньо, внаслідок атаки ударних дронів уламки попадали в Соломʼянському та Святошинському районах.
В Соломʼянському районі, на території житлової забудови відбулася розгерметизація газової труби на фасадній частині 9-ти поверхового житлового будинку, внаслідок чого загорівся магазин. Також загорілися три припаркованих автомобілі. Пожежу ліквідували.
"За попередніми даними, за медичною допомогою звернулися пʼятеро постраждалих, одну людину госпіталізовано", - йдеться в повідомленні.
У Святошинському районі уламки вибили шибки в триповерховій адміністративній будівлі. Тут інформація щодо постраждалих не надходила.
В ніч на 29 жовтня Росія завдала удару по приватному сектору в Основ’янському районі Харкова. За даними мера міста Ігоря Терехова, удар по місту був здійснений о 2:51 ракетою-гібридом "Грім-Є1".
Повністю зруйнований один будинок, частково пошкоджені ще 19 будівель та 4 автомобілі. Пожежу оперативно ліквідовано. З-під завалів дістали тіла 4 загиблих (2 жінки та 2 чоловіків). Їх кілька годин шукали рятувальники. Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Ввечері 28 жовтня ворог вдарив КАБами по центру Харкова. Поцілив по Держпрому. Зруйновано кілька поверхів будівлі, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Ще постраждала будівля лікарні та будинки, розташовані поруч. В них вибиті вікна та пошкоджене облицювання.
Будівля Держпрому є унікальною пам'яткою конструктивізму та одним з перших хмарочосів СРСР. Тож окупанти знищили своє "наслєдіє", яке для деяких харків'ян було своєрідним зв'язком з Росією. Навіть під час Другої Світової війни будівля вціліла, а ось росіяни не пожалкували її.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.