«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У Вінниці є місця цікавіші ніж світломузичний фонтан, "рошенівська" набережна та садиба Пирогова
У кожному місті України є місця, про які навряд чи коли-небудь напишуть в стандартних путівниках, але менш цікавими від цього вони не стають. Дивні скульптури, милі дворики, незвичайні заклади, дикі пляжі або закинуті будівлі з історією - всі ці речі створюють ту саму атмосферу, за якою ми будемо довго нудьгувати, коли повернемося додому.
З одного боку, скласти собі нестандартний маршрут для прогулянки в тому чи іншому місті не так вже й складно. З іншого - навіщо витрачати час, якщо у тебе є Інформатор.Ми знайшли кілька «незаїжджених», поки ще мало кому відомих, але шалено цікавих місць, які варто відвідати у Вінниці. І так: якщо ви не планували їхати куди-небудь найближчим часом, вважайте це знаком згори.
Його ще називають "Ліверпуль", оскільки там знаходиться композиція, присвячена легендарній "ліверпульській четвірці" - групі The Beatles. Є й фотозона, оформлена в стилі культового альбому Abbey Road. Знайти все це можна на Соборній. Інтерактиву як такого там немає, але місце досить миле, тому якщо втомилися після пішої прогулянки - йдіть пити каву туди.
Це 12 міні-копій головних архітектурних пам'яток Вінниці, які зібрали в одному місці - у Центральному парку культури і відпочинку. Там є "Будинок реального училища", водонапірна вежа, готель "Савой", будівля Вінницької ОДА та багато іншого.
Всі мініатюри зроблені з пластику - за технологією ЗD-друку. Територія біля "Міні-Вінниці" доглянута, є вільний доступ до Wi-Fi зони. В принципі, для любителів "класичного" туристичного маршруту локація стане свого роду підказкою, які ще місця можна відвідати.
Містичне місце з величезною історією. Навколо камені, величезні валуни і осколки-брили бункеру - все, що залишилося від цього об'єкта після вибухів під час відступу. Можна походити, побродити повз камені, полазити по раскурочених бетонних брилах ... Територія неймовірно велика.
Бункер називають "ставкою Гітлера" - по суті, це його особиста штаб-квартира, звідки він командував військовими операціями. Місце знаходиться приблизно у 8 кілометрах від Вінниці, але дістатися туди - не є проблемою. Крім каменів, там є музей, різні експозиції і, безпосередньо, людина, яка про все розповість. В цілому, комплекс включає в себе вісімдесят об'єктів, розташованих на землі і кілька підземних, глибоких бункерів з бетону. Варто того, щоб туди проїхатися. Старі фотографії з місця можна знайти тут
Там можна побачити дійсно унікальну колекцію марок з рідкісними екземплярами. Її власник - філателіст Олександр Балабан. Він збирає марки все своє життя, тому вмістити в одному приміщенні все, що йому вдалося знайти - неможливо.
У музеї представлена лише частина колекції, серед яких екземпляри 1830-х, 1850-х, 1920-х і 1940-х років, марки білоруського Гомеля і російського Ростова-на-Дону, погашення українським тризубом, що говорить про те, що ці міста входили до складу України. До речі, в музеї можна придбати листівки і також погасити їх спеціально виготовленим для цього штемпелем.
І хоча Вінниця створює враження гордого міста, в якому турист повинен сам шукати, чим себе розважити, є кілька деталей, які змушують посміхнутися. Зокрема, це кілька милих пам'ятників. Один з них - художник з собачкою, який можна знайти поруч з галереєю "Інтершик". Другий - пам'ятник, присвячений вінницьким євреям: біля магазину-музею "Пан 'Заваркін' і Сін'я" стоїть літній чоловік характерної зовнішності, а поруч з ним кіт Шолома з сосисками.
Раз вже ви дійшли до "Єврейського щастя", то варто вже зайти до кафе-музею "Пан 'Заваркін' і Сін'я". Місце з незвичайною атмосферою. На стінах висять різні старовинні предмети - гасові лампи, побутові дрібниці, сервізи, годинник, на комоді - з сотню статуеток і колекція самоварів.
Все це можна розглядати годинами, при цьому не тільки в основному залі, але і у вбиральні - там, до речі, висить годинник, який відраховує час назад, а поруч висить табличка з написом "Іноді все йде не так". Ще про плинність часу говорять розташовані на стінах паперові гроші царської епохи номіналом у 5, 10, 25 і 100 рублів.
Мауріціо Перкуоко - типовий італієць, з раннього віку займається сироварінням. У спадок від батьків отримав невеликий сироварний цех, в якому займався веденням сімейного бізнесу. Хтось із друзів якось порадив йому побувати у Вінниці - так Мауріціо залишився в Україні і відкрив свою справу тут.
У його сироварні роблять 4 види сиру: моцарелу, качокавало, Рікоту і качоту. Самі можете уявити, яке воно на смак, - їх же робить чистокровний італієць, які вже точно знають сенс в гарному сирі. Знайти його продукцію ви можете в магазинах сирів - виробництво компанії Aversa.
Нагадаємо, ми також зібрали для вас 10 незвичайних місць,які варто відвідати у Івано-Франківській області, 10 місць, де можна відпочити у Львівській області,і список незвичайних місць в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Бердянську та Чернівцях .
Також розповідали про дивовижні замки і палаци у Тернопільській області і публікували підбірку незвичайних місць у Київській області .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .