Ти знову безцільно блукаєш цим містом, немає кінця. Ти знову шукаєш приховані змісти і сенси життя. Для тебе це небо, для тебе в небі сонце горить. Вертайся до себе, згадай, як твоє серце звучить.
Вони намагалися в'їхати до України з Росії
Українські прикордонники затримали на кордоні з Росією чоловіка і жінку, які проходили службу на тимчасово окупованій території України. Їм загрожує кримінальна відповідальність.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.
Прикордонники отримали інформацію, що ці люди можуть бути причетні до діяльності бойовиків.
"В ході реалізації оперативної інформації, спільно з СБУ прикордонники виявили в пункті пропуску "Гоптівка" громадянина України 1990 і громадянку України 1976, які прямували з тимчасово окупованої території через РФ до України", - йдеться у повідомленні.
В ході перевірки з'ясувалося, що чоловік і жінка причетні до діяльності незаконних збройних формувань.
Справу передали до Служби безпеки України. За подібні дії загрожує кримінальна відповідальність за ст. 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, раніше в Дніпрі затримали бойовика "ЛНР",який у 2014 році контролював роботу блокпостів під Луганськом.
Також Інформатор писав, що раніше СБУ викрила колишнього бойовика «ЛНР» з Харкова .