«Нічка» — про внутрішню силу чекати й не здаватися. Бо коли кожен день без коханої людини стає випробуванням, ти починаєш цінувати навіть сни, адже лише там ви знову разом.
На місці працює керівний склад військової частини
На Донбасі військовий автомобіль підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Один український військовий загинув, ще троє отримали травми.
Про це повідомляє пресцентр операції Об'єднаних сил, - передає Інформатор.
«У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» від підриву військового автомобіля на невідомому вибуховому пристрої один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав травми несумісні з життям. Ще троє військовослужбовців отримали бойові травми», — йдеться в повідомленні.
Постраждалих військових госпіталізували й надали медичну допомогу. Стан здоров’я військовослужбовців оцінюється як задовільний. На місці працює керівний склад військової частини й робоча група військової служби правопорядку Збройних сил України.
Нагадаємо, на Донбасі бойовик з автомата вистрілив в 15-річну дівчинку. Крім того, Зеленський підписав закон про резервістів.