Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україні треба надати гарантії безпеки у процесі рішення для завершення війни, але таких гарантій потребує і росія
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що вважає малоймовірним вступ України до НАТО як варіант безпекових гарантій для неї через російську агресію. Він наголосив, що росія за будь-яких умов буде розглядати вступ України до Альянсу як конфронтацію. Про це пише видання Le Figaro.
«Незалежно від того, чи ввійде Україна до НАТО — а це малоймовірно — їй доведеться надати гарантії безпеки, тим більш, що вона зазнала агресії з боку росії», — заявив Еммануель Макрон.
Він також зазначив, що наприкінці війни усім буде потрібно сідати за стіл переговорів. Але Макрон не хоче, щоб у майбутньому перемовини вели лише Китай і Туреччина.
29-го листопада Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна одного дня точно стане членом Альянсу. На жаль, конкретних дат він не назвав, і це й досі просто перспектива на невідоме майбутнє. У будь-якому випадку, офіційне визнання приєднання України до НАТО є сильним сигналом путіну, який дуже боявся розширення безпекового альянсу до кордонів рф.
Таку заяву Столтенберг зробив у Бухаресті перед засіданням міністрів закордонних справ. Він підтвердив бажання Альянсу щодо вступу до нього України. У цей час саме обговорювалася підтримка для нас задля того, аби не дати рф перемогти, поки вона бомбардує енергоструктуру нашої країни.
росія вбачає у НАТО загрозу для себе, і намагається всіма можливими методами обмежити дії Альянсу. Зокрема, категорично рф не хоче бачити біля своїх кордонів членів об’єднання. Однією з причин вторгнення в Україну також оголошувалися плани НАТО прийняти нас до себе, хоча до цієї атаки шансів на це було мало.
У підсумку своєю діяльністю путін отримав лише посилення сил НАТО як по всій території впливу Альянсу, так і біля своїх кордонів. Зокрема, скоро до об’єднання можуть приєднатися Фінляндія та Швеція, а нещодавно вже вступили Північна Македонія та Чорногорія. Також тепер безпековий альянс посилює готовність своїх сил у відповідь на агресивну політику кремля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.