Головний трек EP «Треба йти» про внутрішній розрив, про момент, коли ти кохаєш так, що земля йде з-під ніг, але розумієш: у цього кохання є інші обставини, інші зобов’язання, інша реальність. Це історія про вибір між бажанням і відповідальністю, між “я хочу” і “я повинен”.
До книги увійшли 16 смішних цитат Кличко
Мер Києва Віталій Кличко видав невелику ілюстровану книгу своїх смішних цитат. Книга видана невеликим тиражем у 3 000 примірників в подарунковому варіанті. Частину тиражу продадуть, а отримані кошти будуть спрямовані до благодійного фонду «Майбутній Київ».
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «Українську правду» .
«Я все ж видав самоіронічну книгу зі своїми відомими цитатами. Вона яскрава, весела, позитивна.
Скажу, як людина, яка вміє посміятися над собою, не ображатися на жарти над собою. На смішні жарти, я не маю на увазі так звані жарти «95 кварталу».
Я радий, що така книга, ілюстрована, буде піднімати настрій людям. Тому, що нам сьогодні - в умовах пандемії - потрібні позитивні емоції та гарний настрій. Посміхайтеся, тому що життя варте того», - розповів Віталій Кличко про свою книгу.
Як відомо, книга виконана у форматі гармошки. До неї увійшли 16 відомих каламбурів Кличка, які він озвучував під час різних брифінгів та офіційних заходів.
За словами Кличка, він видав книгу за свій рахунок, і коштує вона недорого. А ще, в його планах є намір видати не одну книгу своїх мемів.
Мер Києва додав, що при нагоді може подарувати книгу президенту, але якщо він надумає також видати книгу, то вона смішною не буде.
Раніше Інформатор писав, що мер Києва Кличко заявив, що система «Дій вдома» не працює.