Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Керівництво вже доступне всім користувачам
Компанія Google у партнерстві з Міністерством освіти і науки України представили в Україні оновлений навчальний посібник із безпеки дітей в інтернеті. Створювати допомогу допомагали The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Google.
Ця навчальна програма призначена для того, щоб навчити дітей основ цифрової безпеки, щоб вони могли впевнено та безпечно дослідити онлайн-світ. Крім того, завдання посібника полягає в тому, щоб надати необхідні ресурси для навчання безпеки в інтернеті та громадянської відповідальності найважливішим людям у житті молодих людей – їхнім батькам та вчителям, щоби вони могли передати ці знання молодому поколінню.
"У сучасному світі, коли технології стали невіддільною частиною нашого життя, навчання безпеки в інтернеті є дуже важливим для молоді. Ми вважаємо, що основи безпеки в інтернеті повинні викладатися в школі разом із математикою, природознавством та історією – це фундаментальна навичка навігації в нашому цифровому світі", - заявили в компанії.
З моменту запуску у 2017 році "Посібник із безпеки дітей в інтернеті" тепер доступний у більш ніж 26 країнах, 12 мовах, і мільйони людей у всьому світі вже скористалися навчальною програмою. Але робота триває – нове опитування Google показало, що 2 з 3 батьків вважають, що розмови про безпеку в інтернеті мають відбуватися як удома, так і в класі. Однак лише 4 з 10 батьків почуваються досить впевнено, щоби говорити зі своїми сім'ями про безпеку в Інтернеті. Тому Google постійно працюємо над тим, щоби додавати нові поради, щоби ця програма якомога ефективніше допомагала у формуванні навичок безпечної поведінки в мережі.
Посібник включає п'ять фундаментальних тем із цифрової безпеки:
Програма включає також низку конкретних ресурсів для дітей, вихователів та батьків із готовими слайдами, роздруками, керівництвом та порадами для сім'ї, які можна застосовувати вдома. Заняття класифіковані за певними рівнями (класами) з огляду на широкий спектр етапів розвитку дитини. Навчальна програма в посібнику досить гнучка, тому її легко можна адаптувати в класі до потреб учнів, зокрема підлаштовувати уроки відповідно до розкладу занять та готовності ваших учнів. Ознайомитись із "Посібником із безпеки дітей в Інтернеті" можна за посиланням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.