“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українці вважають корупцію - однією з головних проблем України
У Державному бюро розслідувань запитали українців, що вони думають про корупцію в Україні та чи приймають в ній безпосередню участь, даючи хабарі.
Інформатор уважно вивчив відповіді співвітчизників. Результати виявилися дуже цікавими.
Українці вважають корупцію - однією з головних проблем України. З такою думкою солідарні 85-90% всіх опитаних.
При цьому, половина опитаних хоча б раз у житті давали хабар. Показник досяг позначки у 51% у пабліку ДБР вуTelegram.В Twitter цей показник склав аж 71,6%.
З поняттям "неправомірна вигода" незнайомі 10-15% опитаних.
У ДБР нагадали, що хабарником є не тільки той, хто бере гроші, а й той, хто їх дає.
"Для викорінення корупції кожен з нас повинен розуміти одну важливу річ - зміни починаються з нас самих ... Якщо у вас вимагають хабар - звертайтеся до ДБР", - нагадали в бюро.
Для довідки. Неправомірна вигода - це грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, будь-які інші вигоди нематеріального або негрошового характеру, які обіцяють, пропонують, надають або одержують без законних на те підстав.
Раніше Інформатор повідомляв, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал:як буде працювати механізм.
Також ми писали, що НАЗК минулого року внесло до реєстру корупціонерів більше п'яти тисяч осіб .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .